reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królowa i konkwistador” w kanale TVP1

dodano: 2021-07-09 18:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka „Królowa i konkwistador” W poniedziałek, 12 lipca br. o godz. 20:35 w kanale TVP1 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek kolumbijskiego serialu obyczajowego „Królowa i konkwistador” („La reina de Indias y el conquistador”). Produkcję Caracol Television wyreżyserowali Camilo Villamizar i Juan Carlos Vasquez, a zagrali w niej Essined Aponte, Gilma Escobar, Emmanuel Esparza, Manuel Navarro, Alejandro Rodriguez, Luis Mesa, Angel Bayón, Fernando Campo, Álvaro Benet, Kepa Amuchastegui i Carlos Kaju.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Królowa i konkwistador”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 12 lipca br. TVP1 zaprasza na codzienny, kostiumowy serial produkcji kolumbijskiej „Królowa i konkwistador”. To opowieść o miłości osadzona w realiach Ameryki Południowej XVI wieku. Produkcja będzie emitowana od poniedziałku do soboty o godzinie 20:35, a w niedziele o godzinie 20:15.

Serial opowiada o losach Cataliny (w tej roli Essined Aponte), rdzennej Kolumbijki w czasach, kiedy konkwistadorzy pojawiają się na ziemi Indian. Córka wodza zakochuje się w konkwistadorze. Pedro de Heredia (Emmanuel Esparza) uwikłany w intrygi Starego Świata stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobieta pragnie się zemścić na dawnym ukochanym.

Serial wyreżyserowali Camilo Villamizar i Juan Carlos Vasquez. Zagrali w nim: Essined Aponte, Emmanuel Esparza, Manuel Navarro, Alejandro Rodriguez, Luis Mesa, Gilma Escobar, Angel Bayón, Fernando Campo, Álvaro Benet, Kepa Amuchastegui i Carlos Kaju (więcej tutaj).
 
Essined Aponte w serialu „Królowa i konkwistador”, foto: TVP
Essined Aponte w serialu „Królowa i konkwistador”, foto: TVP


„Królowa i konkwistador” - emisja codziennie (od 12 lipca 2021 roku) około godz. 20:35 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...