reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacyjne promocje w ofercie Mix od sieci Play

dodano: 2021-07-12 06:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Barbara Kurdej-Szatan Wakacyjne promocje w ofercie Mix od sieci Play (P4, Groupe Iliad): 100 GB do wykorzystania przez 90 dni na aplikacje, Junior Box w pakiecie ze smartfonem oraz prezentami, dodatkowe pakiety danych przy doładowaniu w kanałach własnych i 100 GB na aplikacje w Mix oraz Junior Box („Bezpieczna rodzina” i „Akademia Team Play”). Klienci mają również możliwość skorzystania z kolejnej promocji, w ramach której otrzymają dodatkowe pakiety danych. Dodatkowe GB trafią na konto po każdym doładowaniu kwotą kontraktową lub wyższą za pomocą aplikacji Play24, strony internetowej doladowania.play.pl.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wakacyjne promocje w ofercie Mix od sieci Play

Play wprowadza promocję, dzięki której klienci ofert Mix mogą otrzymać do 100 GB na swobodne korzystanie z serwisów społecznościowych. Oferta skierowana jest do osób, które od 1 lipca do 30 września br. podpiszą lub przedłużą umowę na taryfach M oraz L w ofertach Mix Extra GB lub Nowa Formuła Mix. Dodatkowe 100 GB można wykorzystać na następujące aplikacje: Facebook, Instagram, YouTube, Messenger, TikTok, Pinterest, Viber i Twitch. Ekstra gigabajty będą ważne przez 90 dni od daty ich aktywacji.

Przykładowo, przy podpisaniu umowy w sieci Play i wyborze taryfy Mix L z doładowaniem w kwocie 50 zł, klient otrzymuje do 9 GB internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, pakiet 100 GB na aplikacje w mediach społecznościowych oraz smartfon za złotówkę (więcej tutaj).

Promocja jest również dostępna przy wyborze oferty Junior Box dla najmłodszych fanów technologii. W tym zestawie, oprócz telefonu od 1 zł oraz 100 GB na media społecznościowe, otrzymują także miesięczny dostęp do aplikacji „Bezpieczna rodzina” w wersji premium oraz możliwość korzystania z platformy „Akademia Team Play”. Dodatkowym prezentem jest także jeden z zestawów gadżetów do wyboru. Z okazji UEFA Euro 2020 (transmisje meczów można było oglądać w kanałach TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport - więcej tutaj) do telefonu Vivo Y20s za 1 zł na start operator proponuje piłkę w specjalnej, niebieskiej kolorystyce z motywem turnieju lub słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless w pakiecie z dowolnym smartfonem.

Extra GB po doładowaniu w kanałach własnych

Klienci mają również możliwość skorzystania z kolejnej promocji, w ramach której otrzymają dodatkowe pakiety danych. Dodatkowe GB trafią na konto po każdym doładowaniu kwotą kontraktową lub wyższą za pomocą aplikacji Play24 (więcej tutaj), strony internetowej doladowania.play.pl. Ekstra pakiet pojawi się automatycznie po doładowaniu i zasili główne konto na okres 30 dni.
 
Wakacyjne promocje w ofercie Mix od sieci Play, foto: Groupe Iliad
Wakacyjne promocje w ofercie Mix od sieci Play, foto: Groupe Iliad
Wakacyjne promocje w ofercie Mix od sieci Play, foto: Groupe Iliad
Wakacyjne promocje w ofercie Mix od sieci Play, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...