reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lombard. Życie pod zastaw” 9 wkrótce w TV Puls

dodano: 2021-07-12 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” Ekipa serialu Telewizji Puls i Studia A (ATM Grupa) „Lombard. Życie pod zastaw” rozpoczęła zdjęcia do nowego, 9. sezonu tej produkcji. Wystąpią Dominika Skoczylas, Paulina Jeżewska, Agata Szafrańska, Rita Weinar, Hanna Kochańska, Małgorzata Rożniatowska, Michał Chorosiński, Jerzy Górski, Grzegorz Gargas, Dominik Dąbrowski, Arkadiusz Tańcula, Henryk Gołębiewski i Zbigniew Buczkowski. Premiera odcinków odbędzie się jesienią br. w TV Puls. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV Puls i Puls 2.

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, nowy sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco, nie zabraknie nowych postaci i zaskakujących przedmiotów, które pojawią się w lombardzie na Cichej. Jednym z nich będzie noga, którą przyniesie znajomy Ziutka (w tej roli Henryk Gołębiewski). Lolek (Jerzy Górski) rozpozna w nodze fragment rzeźby z muzeum, w którym kiedyś pracował. Jak zakończy się ta historia? Z kolei Mariusz (Michał Chorosiński) będzie miał dylemat, czy przyjąć pod zastaw kieł mamuta. Jakiś czas później w lombardzie pojawi się para jaskiniowców. W lombardzie nie zabraknie też żywiołowej Filomeny (Małgorzata Rożniatowska), która całą energię skieruje na pomoc osobom starszym, aby rozwiązać problem ich częstego wykluczenia z życia społecznego.

W życiu głównych bohaterów nadal będzie sporo zawirowań. Czy widzowie dowiedzą się, dokąd Ryży (Arkadiusz Tańcula) uprowadził Patrycję (Paulina Jeżewska) i jej synka? Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) użyje wszystkich możliwych środków, aby ich odnaleźć. Tropy będą wskazywać różne kierunki, ale Kazimierz nie straci nadziei na szczęśliwe zakończenie. Czy rzeczywiście tak będzie?

Jak potoczą się losy Jacy (Grzegorz Gargas), którego największym  marzeniem jest wyprowadzka z domu? Czy mu się to uda, a relacje z przybranymi rodzicami Agaty „Roksany” zmienią się na lepsze? Czy nowa pracownica lombardu Anna (Hanna Kochańska) w końcu trafi na tego „jedynego”?

Z kolei Benia (Rita Weinar) z radością odda się macierzyństwu i rozwijaniu swojego vloga - „MamaBenia” - który widzowie mogą odwiedzać w serwisach YouTube i Instagram (więcej tutaj). Będzie też wspierać swojego męża Betona (Dominik Dąbrowski), w dosyć zawiłej sprawie, z którą przyjdzie mu zmierzyć się w pracy. Świeżo upieczeni małżonkowie - Marta (Agata Szafrańska) i Lolek - w końcu nacieszą się własnym szczęściem, jednakże nad inną parą - Andżelą (Dominika Skoczylas) i Mariuszem - zawisną niespodziewane chmury pod postacią powracającej przeszłości.

„Lombard. Życie pod zastaw” to produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial trzy razy z rzędu otrzymał „Telekamerę Tele Tygodnia”, której ukoronowaniem jest wręczona na początku tego roku „Złota Telekamera”.

W serialu regularnie pojawiają się też goście - do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Katarzyna Pakosińska, Patrycja Runo, Paweł Nastula, Radosław Liszewski, Aleksander Doba, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz Niecikowski „Niecik” i Kabaret z Konopi.

Uzupełnieniem serialu są jego profile w mediach społecznościowych na Instagramie, TikToku, YouTube i Facebooku.
 
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Grzegorz Gołębiowski/ATM Grupa
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Grzegorz Gołębiowski/ATM Grupa


„Lombard. Życie pod zastaw” - sezon 9., premiera jesienią 2021 roku w TV Puls. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV Puls i Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...