reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport 4K wchodzi na polski rynek

dodano: 2021-07-13 10:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eurosport 4K Kanał Eurosport 4K będzie dostępny także na polskim rynku, ustalił satkurier.pl. Ta stacja w ultrawysokiej rozdzielczości zostanie uruchomiona na czas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio - od 23 lipca do 8 sierpnia br. Eurosport 4K trafi w momencie startu do ofert sieci kablowych Vectra i INEA.

Eurosport 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informacja na temat planowanego udostępnienia kanału Eurosport 4K w Niemczech i na Słowacji pojawiła się już w maju. Od tego czasu spekulowano w branży na temat ewentualnego wprowadzenia tej stacji UHD także w Polsce. I tak, na kilka dni przez startem Vectra jako pierwsza ogłosiła, że zaoferuje Eurosport 4K. Natomiast jak ustalił satkurier.pl, Eurosport będzie dostępny także w sieci INEA.
 

- Kanał Eurosport 4K zostanie uruchomiony na czas igrzysk olimpijskich - od 23 lipca do 8 sierpnia. Na ten moment będzie dostępny w ofercie Vectry oraz INEA - poinformował satkurier.pl Jakub Żychliński z Biura Prasowego TVN Grupy Discovery.

Eurosport jest posiadaczem pełnych praw do transmisji Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Sublicencję w ograniczonym zakresie ma natomiast Telewizja Polska.

Dodajmy, że w tym roku domem igrzysk olimpijskich w Polsce - oprócz kanałów Eurosportu - stał się również Player. W trakcie igrzysk to łącznie 3500 godzin relacji prosto z Tokio przy nawet 46 równoległych streamach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...