reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały, filmy i seriale za darmo w Trikolor

dodano: 2021-07-14 18:49
autor: RO | źródło: tricolor.tv

Edinyj-pakiet-trikolor-tv-2019-360px.jpg Największa w Rosji platforma cyfrowa Trikolor uruchomiła nową akcję pod hasłem "Zaszczep się". Wystarczy, że abonent DTH zaszczepi się przeciw COVID-19 oraz wypełni wniosek, a uzyska dostęp do kanałów telewizyjnych, filmów  i seriali za darmo.

Trikolor
Trikolor platforma tricolor tv 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trikolor klientom DTH proponuje miesiąc darmowej subskrypcji na pakiet Edinyj Ultra (18+), a użytkownikom usługi internetowej Trikolor - subskrypcję na pakiet Smotri Kino i TV.

Udział w akcji mogą wziąć klienci już po pierwszej dawce szczepionki. Wystarczy, że do wniosku dołączą zdjęcie dokumentu potwierdzającego przyjęcie szczepienia.

Akcja "Zaszczep się" rozpoczęła się 9 lipca 2021 i ma potrwać do 30 sierpnia 2021 roku.

Trikolor jest największym operatorem wieloplatformowym w Rosji, który zapewnia ujednoliconą przestrzeń informacyjną i rozrywkową dla całej rodziny, na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie.  Wraz z telewizją, którą można oglądać przez satelitę i Internet, oferuje zaawansowane usługi cyfrowe, w tym kino online, inteligentny dom, monitoring i Internet satelitarny. Łączna baza abonencka na koniec 2020 roku wynosiła 12,257 mln gospodarstw domowych, w tym 10,3 mln abonentów HDTV i ponad 250 tys. klientów UHD. Platforma Trikolor nadaje z satelitów Eutelsat 36B/36C (36°E) dla europejskiej części Rosji i Express-AT1 (56°E) dla Syberii.

 

Źródło: tricolor.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...