Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Speedway Grand Prix Czech. Transmisje live z ATP World Tour Hamburg tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
10:00 Tenis: WTA World Tour, Praga: 1/4 finału
19:00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii: Kwalifikacje do sprintu
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół Eurosport 1
12:15 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 19
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
17:35 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła: Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut FightBOX
20:30 Sporty walki: Enfusion Cage Events 5: Kevin Tariq Osaro – Lazar Todev
Fightklub
20:30 Sporty walki: Enfusion Cage Events 5: Kevin Tariq Osaro – Lazar Todev
Komentarz: Daniel Dziubicki Golf Channel
07:30 Golf: The Open Championship: 2. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person Polsat Sport
12:30 Tenis: ATP World Tour, Hamburg: 1/4 finału
14:00 Tenis: Mistrzostwa Polski, Bytom: Finał singla kobiet
16:30 Tenis: Mistrzostwa Polski, Bytom: Finał singla mężczyzn
18:30 Tenis: ATP World Tour, Hamburg: 1/4 finału Polsat Sport Extra
11:00 Tenis: ATP World Tour, Bastad: 1/4 finału
14:30 Tenis: ATP World Tour, Hamburg: 1/4 finału
16:30 Tenis: ATP World Tour, Hamburg: 1/4 finału
19:30 Golf: The Open Championship: 2. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person Polsat Sport News
07:30 Golf: The Open Championship: 2. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person
18:00 Sporty walki: KSW 62: Ceremonia ważenia
18:30 Golf: The Open Championship: 2. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person TVP Sport
17:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła: Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
19:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy U-20: Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz
20:00 Sporty walki: MMA Armia Fight Night 10: Jacek Bednorz – Tymoteusz Łopczyk
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski