reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Przebudzony” 2 w sierpniu w AXN Black

dodano: 2021-07-15 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN Black „Przebudzony” Mocny koniec lata w kanale AXN Black. Jasnowidz, który próbuje naprawić błędy przeszłości. W sierpniu br. stacja AXN Black pokaże premierowo 2. sezon amerykańskiego serialu „Przebudzony” („Shut Eye”), wyprodukowanego przez Gran Via Productions i TriStar Television dla platformy VOD Hulu. 1. odcinek tej produkcji zostanie wyemitowany premierowo w kanale AXN Black w piątek, 20 sierpnia br. o godz. 22:25. Występują KaDee Strickland, Isabella Rossellini, Emmanuelle Chriqui, Susan Misner, Layla Alizada i Jeffrey Donovan.

AXN Black „Przebudzony”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Przebudzony” to historia Charliego Haverforda (w tej roli Jeffrey Donovan), jasnowidza oszusta, który prowadzi w Los Angeles sieć sklepów wróżbiarskich. Cała jego rodzina kontroluje branżę w większej części miasta. Pewnego razu Charlie zostaje pobity przez chłopaka swojej klientki. W wyniku urazu zaczyna naprawdę doznawać wizji. Od tej pory mężczyzna, którego całe życie opierało się na oszustwie, zaczyna widzieć i odczuwać ponadnaturalne zjawiska. W nowym sezonie serialu Charlie będzie próbował na dobre wyrwać się spod władzy klanu Ranko.

Premiera drugiego sezonu serialu „Przebudzony” odbędzie się w piątek, 20 sierpnia br. o godzinie 22:25. Kolejne odcinki będą emitowane w piątki w godzinach 22:05 i 23:05 w AXN Black (więcej tutaj).
 
Jeffrey Donovan w serialu „Przebudzony”, foto: Sony Corporation
Jeffrey Donovan w serialu „Przebudzony”, foto: Sony Corporation


„Przebudzony” - sezon 2., emisja w piątki (od 20 sierpnia 2021 roku) około godz. 22:05 w AXN Black. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...