reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1. odcinek serialu „Kruk. Czorny Woron nie śpi” za darmo

dodano: 2021-07-16 10:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+

Kruk. Czorny Woron nie śpi CANAL+ udostępnił wszystkim chętnym możliwość obejrzenia 1. odcinka 2. sezonu „Kruk. Czorny Woron nie śpi”. Bez opłat, przez tydzień, w ramach otwartego okna, tylko na canalplus.com. Premiera serialu miała miejsce 9 lipca br. w serwisie CANAL+ online oraz na kanale CANAL+ Premium. Już teraz subskrybenci serwisu canalplus.com mogą oglądać 2. odcinek produkcji, którego premiera antenowa odbędzie się 16 lipca o godz. 21:00 na CANAL+ Premium.

„Kruk. Czorny Woron nie śpi”, fot. Jarosław Sosiński
Kruk Czorny Woron nie śpi Canal+ fot. Jarosław Sosiński


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FABUŁA

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się, gdy Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Adam porozumienia nie potrafi jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory sam prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.

Jednocześnie nękające Kruka niekontrolowane problemy z agresją sprawiają, że jego życie staje się nieznośne. Komisarz drży o dobro swojej rodziny. Desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Równolegle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wpada na trop mafijnych powiązań.

Nowe odcinki „Kruk. Czorny Woron nie śpi” co piątek, od rana w serwisie canalplus.com. Telewizyjne premiery kolejnych odcinków – w piątki o 21:00 na antenie CANAL+ Premium.

Zobacz za darmo 1. odcinek serialu „Kruk. Czorny Woron nie śpi”.

TWÓRCY

„Kruk. Czorny Woron nie śpi”, w reżyserii Macieja Pieprzycy, powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Jakuba Korolczuka. Zdjęcia wykonał Witold Płóciennik, za skomponowanie muzyki odpowiada Bartosz Chajdecki. Scenografia to Agata Stróżyńska, kostiumy – Ewa Różewska, charakteryzacja – Iza Andrys. Montażystą serialu jest Piotr Kmiecik, kierownikiem produkcji Aleksandra Skraba. Producentem wykonawczym serialu jest Opus TV – Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł, którzy wyprodukowali dla CANAL+ również serial „Klangor”. Spółka-matka firmy – Opus Film – ma na swoim koncie m.in. oscarową „Idę” i „Zimną wojnę”, koprodukcje CANAL+.

Serial otrzymał wsparcie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach systemu finansowania produkcji audiowizualnej tzw. „zachęt”.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

2 250 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...