reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zamknięto piracką usługę IPTV - Premiumcccam

dodano: 2021-07-16 11:00
autor: Dr. Hack | źródło: ACE

Premium CCCAM server ACE piracki serwis serbia 360px.jpg Sojusz na rzecz kreatywności i rozrywki - The Alliance for Creativity and Entertainment (ACE) pomyślnie zakończył swoją pierwszą akcję w Serbii, w wyniku której zamknięto usługę udostępniania kart i subskrypcji IPTV o nazwie Premiumcccam.net.

ACE
ACE piracki serwis alliance 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według ACE, Premiumcccam zapewniał piracki dostęp do ponad 6000 kanałów telewizyjnych i treści z różnych platform satelitarnych, w tym Sky, Viacom Media i CANAL+, a także platformy CANAL+ Polska.

Oferowano również treści VOD wielu członków ACE, w tym 3000 filmów i 16500 odcinków seriali telewizyjnych. Subskrypcje wahały się od 7 euro miesięcznie do 50 euro rocznie i oferował program resellerski.

ACE dodało, że przeprowadziło operację zaprzestania działalności w okolicach Belgradu, po której nastąpiła natychmiastowa współpraca ze strony operatora pirackiego serwera. Obecnie wszystkie domeny zostały przeniesione do ACE i przekierowują do sekcji Watch Legally na stronie ACE [patrz zrzut ekranowy].

Inna sprawa, że takich pirackich usług tzw. CCCAM jest tak dużo, że to walka z wiatrakami.

Komentując akcję, Jan Van Voorn, wiceprezes wykonawczy i szef globalnej ochrony treści w Motion Picture Association, powiedział:

- Ta akcja oznacza kolejny sukces i precedens w toczącej się walce ACE z piractwem na całym świecie. Działania takie jak to wzmacniają zasięg i wpływ ACE oraz to, że nie ma miejsca na świecie poza zasięgiem. W razie potrzeby będziemy kontynuować egzekucję na nowych terytoriach.

ACE powstało w 2017 roku i jest globalną koalicją, której celem jest ochrona dynamicznego rynku prawniczego i ograniczenie piractwa internetowego.

Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Card sharing


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...