reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w ofercie Internetu mobilnego w Plusie

dodano: 2021-07-16 15:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: Plus

Najlepsze 5G Plus 2021 360px.jpg Plus wprowadza nowy, niższy abonament internetowy zapewniający dostęp do najlepszej sieci 5G przez cały czas trwania umowy. Ponadto, operator na stałe podwaja pakiety danych w wybranych abonamentach. 

Polkomtel
Plus 5G


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe plany ofertowe z dostępem do najlepszej sieci 5G w Polsce
Od 19 lipca w ofercie internetowej dla klientów indywidualnych pojawi się tańszy abonament zapewniający dostęp do technologii 5G Plusa. Oferta z pakietem 250 GB/mies. w cenie 75 zł jest nową propozycją dla wszystkich, którzy chcą korzystać z dostępu do Internetu w najlepszej zasięgowo i technologicznie sieci 5G w Polsce. Bez zmian pozostają 2 wyższe abonamenty z 5G czyli 500 GB/mies. za 100 zł oraz 1000 GB/mies. za 200 zł.

 

 

W analogiczny sposób skonstruowana została oferta dla firm. W nowym, najniższym abonamencie z 5G za 75 zł + VAT osoby prowadzące firmy otrzymują pakiet 300 GB do wykorzystania co miesiąc. Tak jak do tej pory, przedsiębiorcy mogą również skorzystać z abonamentów z większą liczbą gigabajtów: 600 GB/mies. za 100 zł + VAT lub 1200 GB/mies. za 200 zł + VAT.

 

 
  • W każdym z abonamentów z dostępem do 5G po wykorzystaniu podstawowego pakietu gigabajtów można nadal transmitować dane z prędkością do 1 Mb/s. 
  • Plus stale pracuje nad rozwojem swojej sieci 5G. W zasięgu najlepszego Internetu 5G w Polsce znajduje się już ponad 13 mln osób, czyli co trzeci mieszkaniec naszego kraju. Portfolio urządzeń z obsługą sieci najnowszej generacji liczy ponad 30 smartfonów i routerów. 
2 razy więcej giga na stałe
Ponadto, także od 19 lipca Plus na stałe podwaja gigabajty w wybranych abonamentach w ofercie Internetu mobilnego bez 5G. W cenie 40 zł miesięcznie klienci otrzymają 90 GB. Wszyscy, którzy potrzebują jeszcze więcej Internetu mogą wybrać abonament za 50 zł ze 120 GB co miesiąc. W obu taryfach po wykorzystaniu pakietu podstawowego będzie można nadal korzystać z Internetu z szybkością do 1 Mb/s. Najtańszym abonamentem pozostanie taryfa z 30 GB za 30 zł. 

Podobne zmiany dotyczą oferty dla firm.
Za 40 zł + VAT/mies. przedsiębiorcy otrzymują 100 GB. W cenie 50 zł + VAT/mies. dostają jeszcze większy pakiet danych – 140 GB. Za najtańszy abonament z 35 GB miesięcznie zapłacą niezmiennie 30 zł + VAT. W każdym z abonamentów po wykorzystaniu pakietu GB klient może przesyłać dane z prędkością do 1 Mb/s. 
 
Wszystkie wyżej podane ceny zawierają 10 zł rabatu za e-fakturę. 
Każdy klient, który posiada przynajmniej jedną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu, dokupując internet mobilny może otrzymać na niego 10 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM niezależnie od wysokości abonamentu. Klienci posiadający abonament głosowy w Plusie za min. 49,90 zł, którzy dokupią w wybranych ofertach Internet mobilny, otrzymają 25 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM. 

Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...