reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kopalnia tajemnic w sierpniu w History

dodano: 2021-07-21 05:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History W sierpniu br. dokumentalno-rozrywkowy kanał History poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje programowe jak „Ludzie gór” (sezony 9. i 10.), „Ranczo kosmitów”, „Starożytni kosmici” (sezony 12. i 13.) i „Starożytni kosmici kontra William Shatner”.

History Travis Fimmel („Wikingowie”), Rick Harrison („Gwiazdy lombardu”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, sierpień br. w kanale History to kopalnia tajemnic. Najważniejszym wydarzeniem będzie starcie tytanów - Williama Shatnera z programu „Niewyjaśnione tajemnice świata” oraz Giorgio A. Tsoukalosa ze „Starożytnych kosmitów”. Oprócz tego widzowie będą szykować się do nowych odcinków „Rancza kosmitów” oraz poznają nowe przygody „Ludzi gór”.

Sierpień 2021 roku w ofercie kanału History:

„Ludzie gór” 9 i 10 („Mountain Men” 9 i 10)
​emisja: w poniedziałki (od 2 sierpnia br.) o 17:10

Ludzie gór żyją i utrzymują rodziny wyłącznie z tego, co upolują bądź złowią. Radzą sobie dzięki umiejętnościom przetrwania doskonalonym przez całe pokolenia ich przodków. W najnowszym sezonie widzowie ponownie odwiedzą rozmaitych mieszkańców gór w Stanach Zjednoczonych Ameryki, tym razem nie tylko aby przyglądać się jak polują i łowią ryby czy walczą z lwami i niedźwiedziami. Bohaterowie nie stronią od technologii i podejmują także próby sprzedaży upolowanych i wyhodowanych produktów w internecie. Czy uda im się połączyć pasję do życia z dala od konsumpcjonizmu z tymi nowoczesnymi rozwiązaniami (więcej tutaj)?

„Ranczo kosmitów” („Curse of Skinwalker Ranch”)
emisja: w poniedziałki (od 9 sierpnia br.) o 21:00

Jak zapowiada nadawca, serial powstały dzięki bezprecedensowej okazji, jaką był uzyskany przez History nieograniczony dostęp do Skinwalker Ranch w stanie Utah w Stanach Zjednoczonych Ameryki - terenów słynących z wyjątkowej aktywności paranormalnej i licznych obserwacji UFO (Unidentified Flying Object). Widzowie zobaczą nigdy wcześniej nieprezentowane nagrania pokazujące ranczo i to, co się na nim znajduje. Będą też świadkami prac badawczych prowadzonych na jego ponad 200-hektarowym obszarze zmierzających do rozwiązania zagadki tego niezwykłego miejsca. Naukowcy i eksperci wykorzystają najnowsze zdobycze techniki - od laserów i georadarów począwszy, przez drony przekazujące obraz termograficzny, aż po rakiety. W dążeniu do poznania prawdy ekipa podejmie niejedno ryzyko, ale też dokona szokujących odkryć. W latach 50. XX wieku Skinwalker Ranch i teren je okalający zyskały nazwę Alei UFO, a liczne dziwne zdarzenia i nietypowa aktywność zaobserwowana w okolicy przykuła uwagę mediów na całym świecie. Od tamtej pory obszar ten był sprawdzany i poddawany analizom, również w ramach tajnych operacji rządu Stanów Zjednoczonych Ameryki. W roku 1996 ranczo kupił miliarder i pasjonat UFO, Robert Bigelow, który prowadził na nim własne eksperymenty badawcze. Trzy lata temu sprzedał nieruchomość tajemniczemu nabywcy, który chce pozostać anonimowy. Serial będzie emitowany w poniedziałki o godzinie 21:00, od 9 sierpnia br. w kanale History, a nowe odcinki we wtorki o godzinie 21:00, od 7 września br. (więcej tutaj)

„Starożytni kosmici” 12 i 13 („Ancient Aliens” 12 i 13)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 30 sierpnia br.) o 20:00

Tym razem oprócz kolejnych odcinków programu „Starożytni kosmici” nadawca zapowiada coś specjalnego - odcinek specjalny z prowadzącym „Niewyjaśnione tajemnice świata” Williamem Shatnerem („Starożytni kosmici kontra William Shatner”) (więcej tutaj). Twórcy serii „Starożytni kosmici” od lat badają kontrowersyjną teorię, że istoty pozaziemskie od milionów lat odwiedzają Ziemię. Mieli pojawić się u nas już w epoce dinozaurów lub starożytnego Egiptu, lista dowodów zaczyna się od wczesnych rysunków jaskiniowców po współczesne obserwacje latających obiektów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Każdy odcinek tej serii zawiera szereg pytań, spekulacji, prowokujących kontrowersji, relacji z pierwszej ręki i dyskusji na temat teorii, jakie narosły wokół tego tematu od przez lata. Czy inteligentne istoty z kosmosu odwiedziły Ziemię tysiące lat temu (więcej tutaj)?
 
Giorgio A. Tsoukalos w programie „Starożytni kosmici”, foto: A+E Networks
Giorgio A. Tsoukalos w programie „Starożytni kosmici”, foto: A+E Networks
William Shatner w programie „Niewyjaśnione tajemnice świata”, foto: A+E Networks
William Shatner w programie „Niewyjaśnione tajemnice świata”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...