reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nadmorska zabawa w Koszalinie w kanałach TVP

dodano: 2021-07-24 06:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Wakacyjna Trasa Dwójki W niedzielę, 25 lipca br. o godz. 20:40 „Wakacyjna trasa Dwójki” zawita do Koszalina. Widowisko transmitować będą kanały TVP2 i TVP Polonia, a w kolejnych dniach pokażą je stacje TVP3, TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka. Wybrane koncerty emituje TVP Wilno. Wystąpią Izabela Trojanowska, Ingrid Alberini „In-Grid”, Carla Fernandes, Andrzej Gromala „Gromee”, Łukasz Rosiński „Luka Rossi”, Boys, Weekend, Long & Junior, Mikołaj Krawczyk i Zenon Martyniuk. Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Na backstage`u z gwiazdami rozmawiać będą Izabella Krzan i Norbert Dudziuk „Norbi”.

Wakacyjna Trasa Dwójki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, na telewidzów i publiczność zgromadzoną w koszalińskim amfiteatrze czekać będą znakomita muzyka i doskonała zabawa, a wszystko to w klimacie słonecznych wakacji w nadmorskim kurorcie. „Już nie ma dzikich plaż...” - śpiewała Irena Jarocka, a w Koszalinie utwór ten widzowie usłyszą w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej.

Nie zabraknie letnich przebojów, takich jak m.in.: „Lambada nad brzegiem morza” w wykonaniu Zenona Martyniuka, „Iść w stronę słońca” w interpretacji Izabeli Trojanowskiej, „Wakacji z blondynką” i „Lata 2000” zaśpiewanych przez Mikołaja Krawczyka.

Utalentowana włoska gwiazda Ingrid Alberini „In-Grid” zaśpiewa swoje największe przeboje, takie jak „Mamma Mia”, „Ina tango”, „Millord” i „Tu Es Foutu”. Atmosferę dodatkowo podgrzeje przebój „Light me up”, który wykonana Andrzej Gromala „Gromee”. Na scenie wystąpi fenomenalna Carla Fernandes - temperamentna wokalistka o polsko-latynoskich korzeniach. W jej wykonaniu widzowie usłyszą najgorętsze światowe przeboje, w tym „Let’s get loud” z repertuaru Jennifer Lopez „J.Lo” oraz „Dare”, hit oryginalnie wykonywany przez Shakirę Isabel Mebarak Ripoll.

Fanów disco przebojami „Miłość jak piorun” i „Jesteś szalona” rozgrzeje grupa Boys. Long & Junior zaśpiewają „Bądź moją królową”, Łukasz Rosiński „Luka Rossi” wystąpi z przebojem „A ty bądź”. Zenon Martyniuk wykona „Pragnienie miłości”, „Oczarowałaś mnie” oraz słynne „Oczy zielone”. Nie zabraknie także największych szlagierów zespołu Weekend.

Jak zapowiada nadawca, całości dopełni widowiskowa, multimedialna scenografia, porywające choreografie i malownicza sceneria koszalińskiego amfiteatru. Kamery „Wakacyjnej trasy Dwójki” zarejestrują rozmach tego niezwykłego wydarzenia.

Koncert poprowadzi duet Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Na backstage'u z gwiazdami rozmawiać będą Izabella Krzan i Norbert Dudziuk „Norbi”. Na widzów czekać będą interaktywne konkursy i zabawy. Będzie można pozdrowić bliskich, przysłać zdjęcia lub filmy z wakacji. Na autorów wybranych produkcji czekać będą nagrody.

Jak informuje nadawca, z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty „Wakacyjnej trasy Dwójki” odbywają się zgodnie z zasadami sanitarnymi.

Do końca lata gwiazdy zagoszczą jeszcze w Augustowie, Kielcach, Ostródzie, Chełmie i Sopocie. Wcześniej wykonawcy pojawili się w Mrągowie, Żywcu, Świnoujściu i Płocku (więcej tutaj).
 
Izabela Trojanowska w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Gabriela Machlowska
Izabela Trojanowska w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Gabriela Machlowska
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP


„Wakacyjna trasa Dwójki 2021” - emisja w kanałach TVP2, TVP3, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno, TVP Kobieta i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...