reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Specjalne programy na 20. urodziny TVN24

dodano: 2021-07-19 20:12 | aktualizacja: 2021-08-09 14:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN24 TVN 24 „#Nasze20lecie” W dniach 7-9 sierpnia br. kanał TVN24 świętować będzie swoje 20. urodziny. Widzowie zobaczą takie programy jak „#Nasze20lecie”, „Loża prasowa”, „Zawód: dziennikarz. Debata”, „Szkło kontaktowe” i „Serwis informacyjny”. - Będziemy świętować nie tylko w redakcji w Warszawie, ale też we wszystkich redakcjach regionalnych stacji - zapowiada nadawca. Dodajmy ponadto, że w dniach 17-19 sierpnia br. w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się „Top of the Top Sopot Festival 2021” (transmisja w TVN, wcześniejsze edycje pokazuje kanał Metro), w ramach którego zaplanowano koncert na 20-lecie TVN24. Stacja pokazuje też program „Rozmowy na 20-lecie”.

TVN24 TVN 24 „#Nasze20lecie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
9 sierpnia 2001 roku wystartował pierwszy w Polsce całodobowy kanał informacyjny - TVN24.
Dokładnie w południe widzów przywitała Anita Werner, która poprowadziła pierwszy „Serwis informacyjny”. Swoje 20-lecie stacja świętuje od kilku miesięcy, ale w poniedziałek, 9 sierpnia br., w dniu urodzin, oraz w weekend poprzedzający rocznicę, ramówkę wypełnią specjalne programy, niezwykli goście i niespodzianki dla widzów (więcej tutaj).

Obchody jubileuszowe rozpoczną się w sobotę, 7 sierpnia br., programem „#Nasze20lecie”. Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki razem ze swoimi gośćmi podsumują rok 2020 (więcej tutaj).
 

W niedzielę, 8 sierpnia br. stacja chce zaprosić do świętowania swoich widzów, z którymi dziennikarze będą rozmawiać w wielu miejscach w Polsce. Razem z nimi i z gośćmi w studio będą wspominać to, co było, komentować teraźniejszość i debatować o planach na przyszłość.

Również w niedzielę specjalne wydanie „Loży prasowej” z redaktorami naczelnymi tytułów prasowych poprowadzi Małgorzata Łaszcz. Dziennikarka jest gospodynią „Loży prasowej” od września 2001 roku (więcej tutaj). O godzinie 20:00 TVN24 pokaże urodzinowe wydanie debaty „Zawód: dziennikarz”, o sprawczej mocy dziennikarstwa. Debatę poprowadzi Anna Jędrzejowska. Wśród gości pojawią się zdobywcy dziennikarskich nagród.

W dniu urodzin, w poniedziałek, 9 sierpnia br. antena TVN24 będzie miała od rana oprawę urodzinową.
Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki pokażą kulisy pracy stacji, oprowadzą po studiach i miejscach w redakcji, które widzowie znają tylko z ekranu albo nie mieli okazji ich dotąd zobaczyć wcale. Będą rozmawiać z tymi, którzy występują przed kamerą, ale też z tymi, których na co dzień nie widać, a bez których telewizja by nie istniała. O godzinie 12:00 - dokładnie jak 20 lat temu - specjalne wydanie „Serwisu informacyjnego” poprowadzi Anita Werner (więcej tutaj).

- Będziemy świętować nie tylko w redakcji w Warszawie, ale też we wszystkich redakcjach regionalnych kanału - zapowiada nadawca.

W sobotę, niedzielę i poniedziałek w urodzinowej odsłonie „Szkła kontaktowego” prowadzący razem z widzami będą wspominać wspólne 20 lat (więcej tutaj).
 

Dodajmy ponadto, że w dniach 17-19 sierpnia br. w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się „Top of the Top Sopot Festival 2021” (emisja w TVN, wcześniejsze edycje pokazuje kanał Metro), w ramach którego zaplanowano koncert na 20-lecie TVN24 (więcej tutaj). Informacyjna stacja pokazuje też program „Rozmowy na 20-lecie” (więcej tutaj).

Uzupełnieniem marki TVN24 są strona internetowa tvn24.pl, platforma TVN24 GO oraz kanał TVN24BiS.
 
Anna Jędrzejowska poprowadzi programy „#Nasze20lecie” i „Zawód: dziennikarz. Debata”, foto: TVN Discovery
Anna Jędrzejowska poprowadzi programy „#Nasze20lecie” i „Zawód: dziennikarz. Debata”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...