reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Parada ukraińskich sportowców przerwana reklamami

dodano: 2021-07-24 10:54
autor: RO | źródło: detector.media

reprezentacja Ukrainy na IO Tokio 2020 Publiczna stacja telewizyjna Federacji Rosyjskiej, transmitująca ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, włączyła reklamy na czas przejścia reprezentacji Ukrainy. Serwis prasowy Pierwyj Kanał w komentarzu dla RBK wyjaśnił, że parada sportowców trwała blisko dwie godziny i aby wypełnić zobowiązania komercyjne, transmisja musiała być kilkakrotnie przerywana reklamami.

Igrzyska Olimpijskie IO
Igrzyska Olimpijskie IO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwyj wyemitował blok reklamowy podczas przejścia reprezentacji Ugandy, po której mieli wyjść ukraińscy sportowcy. Transmisja została wznowiona kilka minut później, kiedy przez stadion przechodziła drużyna Urugwaju.

Zauważmy, że niedawno doszło do skandalu, kiedy Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy uwzględniło oddzielenie Krymu na mapie pokazanej na stronie Olimpiady. Następnie z oficjalnej strony internetowej Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio usunięto mapę, na której Krym, zajmowany tymczasowo przez Rosję, był pokazywany oddzielnie od kontynentalnej Ukrainy.

Ukrainę w Tokio reprezentuje 158 zawodników w 30 dyscyplinach sportowych. Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczęły się 23 lipca br. i potrwają do 8 sierpnia. Publiczna telewizja UA:Perszyj jest oficjalnym nadawcą tego wydarzenia na Ukrainie, a także Paraolimpiady 2020, które odbędą się od 24 sierpnia do 5 września 2021 roku.

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio rozpoczęła się wieczorem, 23 lipca. Ze względu na pandemię nie było na niej widzów, ale byli obecni niektórzy urzędnicy, goście i media.

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...