reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTV 00s ubiega się o czeską licencję

dodano: 2021-07-23 12:34 | aktualizacja: 2021-07-24 12:11
autor: RO | źródło: parabola.cz

MTV 00s Firma ViacomCBS Networks International Czech s.r.o. zwróciła się do czeskiego regulatora o koncesję na nadawanie satelitarne stacji MTV 00s, która ma działać na czeskim rynku i za granicą. RRTV rozpatrzy wniosek na najbliższym posiedzeniu.

 


VH1 Europe


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy kanał MTV 00s powstanie w wyniku rebrandingu dotychczasowej telewizji muzycznej VH1 European już 2 sierpnia 2021 roku. We wszystkich sieciach dystrybucyjnych MTV 00s zajmie pozycję programową VH1.

MTV 00s będzie trzecim kanałem pod marką MTV, który skupi się na muzyce jednej dekady. Po przekształceniu VH1 Classic i MTV Rocks zaczęły nadawać MTV 80s i MTV 90s. Wraz ze zmianą nazwy VH1, marka zniknie z rynku telewizyjnego.

Aktualną licencję VH1 European uzyskała firma MTV Networks s.r.o. w październiku 2009 roku. 24-godzinny kanał poświęcony jest amerykańskiej i światowej produkcji muzycznej, emitując głównie teledyski. Zgodnie z wymogami licencyjnymi, do 80 proc. czasu emisji zajmują wideoklipy, a także programy muzyczne i rozrywkowe (konkursy, reality show). Udział przerw nie może przekraczać 15%. W przerwach są emitowane reklamy, autopromocje, spoty, ogłoszenia sponsorskie czy krótkie programy wypełniające luki czasowe. Obecna koncesja obowiązuje do 13 października 2021 i nadawca zdecydował się wystąpić o nową dla MTV 00s zamiast przedłużać tą, którą posiada.

 

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...