23:30 Triatlon: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał kobiet
02:00 (pn/wt) Wioślarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału i finały
03:00 (pn/wt) Wioślarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału i finały
03:30 (pn/wt) Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finały
05:30 (pn/wt) Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w kategorii do 59 i 64 kg Eurosport 2
07:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Iga Świątek – Paula Badosa
Komentarz: Marek Furjan, Michał Lewandowski
08:45 Kajakarstwo górskie Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Slalom C1 mężczyzn – finały
10:30 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecze kobiet i mężczyzn
00:00 (pn/wt) Surfing: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Ćwierćfinały kobiet i mężczyzn
03:00 (pn/wt) Surfing: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Ćwierćfinały kobiet i mężczyzn
04:25 (pn/wt) Szermierka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Szpada drużynowa kobiet - eliminacje i 1/2 finału Eurosport 3
07:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Iga Świątek – Paula Badosa
Komentarz: Marek Furjan, Michał Lewandowski
Eurosport 4
12:00 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wielobój drużynowy mężczyzn - finał Eurosport 6
10:30 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecze kobiet i mężczyzn
14:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecze kobiet i mężczyzn
15:25 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Polska – Holandia
Komentarz: Radosław Spiak, Mirosław Noculak Eurosport 7
04:30 Judo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Julia Kowalczyk – Hedvig Karakas
10:15 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w wadze muszej
11:30 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w wadze średniej Eurosport 8
04:00 Piłka ręczna mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Argentyna – Niemcy
12:40 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Japonia – Kanada
14:40 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Brazylia – Argentyna TVP 1
05:35 Judo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w kategorii do 57 kg - eliminacje
12:50 Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w kategorii do 55 kg
15:25 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Polska – Holandia
Komentarz: Ryszard Łabędź, Przemysław Lewandowski
02:05 (pn/wt) Wioślarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: półfinały i finały
03:00 (pn/wt) Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wioślarstwo: 1/2 finału i finały; Taekwondo
03:50 (pn/wt) Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wioślarstwo: 1/2 finału i finały; Judo: kobiety w kategorii do 63 kg
Komentarz:Dominik Jabłecki, Krzysztof Wiłkomirski
04:25 (pn/wt) Szermierka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Szpada drużynowa kobiet - eliminacje i 1/2 finału TVP Sport
4:00 Siatkówka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA - Rosja;
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
05:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Boks: Mężczyźni w wadze średniej; Judo: kobiety w kategorii do 57 kg - eliminacje
Komentarz:Dominik Jabłecki, Krzysztof Wiłkomirski
06:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kajakarstwo górskie: slalom C1 mężczyzn - finały;
Komentarz: Jarosław Marendziak, Józef Dyda Strzelectwo: skeet kobiet - finał; Kolarstwo górskie: cross mężczyzn
10:15 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w wadze muszej
11:30 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w wadze średniej
12:00 Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Eliminacje
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stefan Tuszyński