reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Film „Mayday” w ofercie VOD Canal+

dodano: 2021-07-26 04:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat „Mayday” Widzowie usługi VOD Premiery CANAL+ mogą już oglądać polski film „Mayday”. Producentem filmu JW Production, koproducentami są Crystal Palace, Kino Świat i Dom Snów, a dystrybutorem jest Kino Świat. Występują Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz. Dodajmy, iż kanał Polsat Seriale emituje obecnie serialową wersję tego filmu (pod tym samym tytułem).

Kino Świat „Mayday”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów, w których nie pomogą żadne „mayday” ani „S.O.S”. „Mayday” to film reżysera takich produkcji jak „Planeta singli 2” i „Planeta singli 3” oraz współscenarzystki filmów „Lejdis” i „Śniadanie do łóżka”. W rolach głównych występują Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz, Andrzej Grabowski, Bartosz Porczyk i Kamil Kula. Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju. Reżyserem jest Sam Akina, autorami scenariusz są Sam Akina, Jules Jones, Hanna Węsierska, Wojciech Pałys i Elżbieta Woźniak, a autorem zdjęć Gabriel Bieńczycki (więcej tutaj).

Dodajmy, iż film „Madyday” pojawił się w kinach w piątek, 10 stycznia 2020 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Anna Dereszowska, Piotr Adamczyk i Weronika Książkiewicz na plakacie promującym kinową emisję filmu „Mayday”, foto: Kino Świat
Anna Dereszowska, Piotr Adamczyk i Weronika Książkiewicz na plakacie promującym kinową emisję filmu „Mayday”, foto: Kino Świat


„Mayday” - serial, emisja w kanale telewizyjnym Polsat Seriale, film - w serwisie VOD Premiery CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...