reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-01 - 2022-07-02

„Studio Ekstraklasa” w serwisie Sport Interia

dodano: 2021-07-26 04:58 | aktualizacja: 2021-07-26 13:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Interia/satkurier.pl

PKO-Ekstraklasa-logo-oficjalne-2019-360px.jpg W poniedziałek, 26 lipca br. o godz. 20:00 w serwisie Sport Interia wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Studio Ekstraklasa”, poświęconego polskiej piłce nożnej. Poprowadzi go Sebastian Staszewski, dziennikarz serwisu Sport Interia. Ekspertami będą piłkarze Sławomir Peszko i Radosław Majewski. Za realizację projektu odpowiadają Content Studio i Polsat Media. Partnerem projektu jest PKO Bank Polski. Dodajmy, iż mecze PKO BP Ekstraklasy mogą oglądać widzowie kanałów TVP1, TVP2, TVP Sport, Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 i nSport+.

Ekstraklasa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Jesteśmy kompleksowo przygotowani do nowego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy. W grudniu 2020 roku w ręce użytkowników trafił unowocześniony serwis Sport Interia. Prawie trzykrotnie powiększyliśmy zespół redakcyjny. Pracują u nas topowi dziennikarze sportowi, m.in. Sebastian Staszewski, Radosław Nawrot, Paweł Czado, Dariusz Wołowski i Andrzej Klemba. Nasi korespondenci są gotowi do relacjonowania meczów w całym kraju. Sport Interia publikuje codziennie ponad 100 autorskich newsów, w tym wywiady, opinie i relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń. W maju twarzą naszego serwisu został Wilfredo Leon, najlepszy siatkarz globu. Zmiany w Sport Interia wpłynęły bardzo pozytywnie na nasze wyniki. W czerwcu odwiedziło nas ponad 5 mln realnych użytkowników

- mówi Michał Białoński, dyrektor serwisu Sport Interia.


„Studio Ekstraklasa” wystartuje w poniedziałek, 26 lipca br.
Program będzie emitowany w każdy poniedziałek o godzinie 20:00, do zakończenia sezonu piłkarskiego 2021/2022. Jego ostatni odcinek ukaże się w przyszłym roku, we wtorek, 24 maja w formie wydania specjalnego. Głównym sponsorem i partnerem projektu jest PKO Bank Polski.

- Wraz z ogłoszeniem w maju wiadomości o przedłużeniu sponsorowania rozgrywek Ekstraklasy przez PKO Bank Polski na kolejne dwa lata, chcieliśmy jeszcze mocniej zaakcentować naszą obecność w świadomości piłkarskich kibiców. Mamy nadzieję, że nowy program „Studio Ekstraklasa” wzbogaci ofertę medialną dla fanów najpopularniejszych i najciekawszych sportowych rozgrywek w Polsce. Dokonujemy tego wraz z Interią. Serwisem popularnym, mającym znakomite wyniki, który jeszcze mocniej postawił nacisk na ciekawe i atrakcyjne opowiadanie o sporcie. Od samego początku naszego zaangażowania w piłkarskie rozgrywki jesteśmy jednym z głównych pomysłodawców nowych projektów, które przybliżają Ekstraklasę kibicom, niezależnie od stopnia ich zainteresowania piłką nożną. Łączymy eksperckość, merytorykę z lżejszymi treściami, w których pokazujemy jak liga funkcjonuje od kuchni. Chcemy integrować kibiców na stadionach, a także uzupełniać ich ciekawość o rozgrywkach, dzięki wykorzystaniu najnowszych formatów medialnych. Jesteśmy spragnieni Ekstraklasy niedestabilizowanej lockdownami i obostrzeniami. Oczywiście poprzedni sezon udowodnił, że jako sponsor tytularny potrafimy działać i w takich skrajnie niekorzystnych warunkach, ale mamy nadzieję, że akcja „#szczepimysie” będzie na tyle skuteczna, iż dalsze obostrzenia dotykające kibiców nie będą mieć miejsca

- mówi Mariusz Chłopik, dyrektor Biura Ekstraklasy i Gamingu w PKO Banku Polskim.


Program „Studio Ekstraklasa” będzie podzielony na kilka stałych segmentów, takich jak m.in.: cotygodniowe podsumowanie kolejki, omówienie najlepszych i najgorszych akcji, przegląd Twittera piłkarzy, trenerów, dziennikarzy i kibiców, wybór najlepszego młodzieżowca tygodnia.

„Studio Ekstraklasa” poprowadzi Sebastian Staszewski, dziennikarz serwisu Sport Interia. W gronie ekspertów programu widzowie zobaczą m.in. byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej - Sławomira Peszkę i Radosława Majewskiego. Za realizację projektu odpowiadają Content Studio, wewnętrzna agencja content marketingowa Grupy Interia (Cyfrowy Polsat), Dział Produkcji Wideo oraz Dział Projektów Specjalnych Polsat Media (Cyfrowy Polsat).

Dodatkowo w serwisie Sport Interia pojawią się relacje tekstowe „na żywo” do wszystkich meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Jak zapewnia Interia, umożliwią one śledzenie rozgrywek osobom, które przebywają na świeżym powietrzu, pracują albo są zajęte innymi czynnościami. Nie zabraknie materiałów przygotowanych wprost ze stadionów. W serwisie ukażą się także podcasty i raporty, dzięki którym użytkownicy lepiej poznają historię, osiągnięcia, bieżące wyniki i działania klubów piłkarskich w Polsce.

Dodajmy, iż mecze PKO BP Ekstraklasy mogą oglądać widzowie kanałów TVP1, TVP2, TVP Sport, Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 i nSport+ (więcej tutaj).

Plan transmisji:

W poniedziałki (od 26 lipca)
20:00 PKO Bank Polski Ekstraklasa: „Studio Ekstraklasa” - magazyn, Sport Interia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...