reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-23 - 2021-09-24

Sport w polskiej TV 27.07.2021

dodano: 2021-07-26 16:00 | aktualizacja: 2021-07-26 20:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV koszykówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Transmisja live z eliminacji Ligi Mistrzów UEFA: Flora Tallin – Legia Warszawa tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eleven Sports 1

19:00 Żużel: Speedway Bauhaus-Ligan:
Västervik Speedway – Dackarna Malilla

 
Eurosport 4K

08:00 Kajakarstwo górskie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Slalom - 1/2 finału K1 kobiet

09:15 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Skoki synchroniczne 10 m kobiet

10:00 Kajakarstwo górskie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Slalom: 1/2 finału K1 kobiet

11:00 Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kobiety w kategorii do 59 kg

12:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/8 finału kobiet w wadze półśredniej

13:45 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finał drużynowy kobiet
 
Eurosport 1


05:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Liam Broady – Hubert Hurkacz
Komentarz: Witold Domański, Lech Sidor

07:00 Kajakarstwo górskie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Slalom - 1/2 finału K1 kobiet

08:15 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Skoki synchroniczne kobiet - wieża 10 m

09:00 Kajakarstwo górskie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Slalom - 1/2 finału K1 kobiet

10:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Grzegorz Fijałek/Michał Bryl - Marco Grimalt/Esteban Grimalt
Komentarz: Adam Dutlinger

11:30 Szermierka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Szpada drużynowa kobiet - finał
Komentarz: Jakub Zborowski

01:00 (wt/śr) Wioślarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały

03:00 (wt/śr) Wioślarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały

03:30 (wt/śr) Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały
 
Eurosport 2
04:20 Szermierka, szpada drużynowa kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska - Estonia
Komentarz: Jakub Zborowski

07:30 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska - Belgia
Komentarz: Adam Romański, Mirosław Noculak

08:20 Kolarstwo górskie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Cross kobiet

10:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mecze kobiet i mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Piotr Kantor/Bartosz Łosiak - Julius Thole/Clemens Wickler
Komentarz: Jakub Pieczatowski

14:00 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finał drużynowy kobiet

15:10 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mecze kobiet i mężczyzn

01:00 (wt/śr) Surfing: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały kobiet i mężczyzn

03:00 (wt/śr) Surfing: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały kobiet i mężczyzn
 
Eurosport 3

05:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Liam Broady – Hubert Hurkacz
Komentarz: Witold Domański, Lech Sidor
 
Eurosport 4
 
14:00 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finał drużynowy kobiet

 
Eurosport 6

07:35 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska – Belgia
Komentarz: Adam Romański, Mirosław Noculak

14:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/4 finału mężczyzn

14:50 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/4 finału kobiet

15:20 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/4 finału mężczyzn
 
Eurosport 7

05:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Boks: mężczyźni w wadze ciężkiej i kobiety w wadze lekkiej; 
Judo: kobiety w kategorii do 63 kg;
Taekwondo


05:40 Judo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kobiety w kategorii do 63 kg

10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Boks: mężczyźni waga półśrednia i ciężka; 
Judo: kobiety w kategorii do 63 kg 

 
Eurosport 9

10:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Grzegorz Fijałek/Michał Bryl – Marco Grimalt/Esteban Grimalt
Komentarz: Adam Dutlinger

13:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Piotr Kantor/Bartosz Łosiak – Julius Thole/Clemens Wickler
Komentarz: Jakub Pieczatowski

01:55 (wt/śr) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mecze eliminacyjne kobiet i mężczyzn
 
TVP 1

05:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Boks: mężczyźni w wadze ciężkiej i kobiety w wadze lekkiej; 
Judo: kobiety w kategorii do 63 kg;
Szermierka: szpada drużynowa kobiet;
Taekwondo


05:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Szermierka: szpada drużynowa kobiet;
Judo: kobiety w kategorii do 63 kg


07:35 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Polska – Belgia

08:20 Kolarstwo górskie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Cross kobiet

10:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Grzegorz Fijałek/Michał Bryl – Marco Grimalt/Esteban Grimalt

11:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Judo: kobiety w kategorii do 63 kg;
Szermierka: szpada drużynowa kobiet;
Taekwondo

13:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Piotr Kantor/Bartosz Łosiak – Julius Thole/Clemens Wickler

14:00 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/4 finału mężczyzn

14:50 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/4 finału kobiet

15:20 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/4 finału mężczyzn

01:40 (wt/śr) Wioślarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały  
 
TVP Sport

05:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Liam Broady – Hubert Hurkacz
Komentarz: Jacek Jońca, Maciej Synówka

06:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kajakarstwo górskie: slalom - 1/2 finału K1 kobiet; 
Taekwondo: kobiety w kategorii powyżej 67 kg - 1/4 finału; 
Judo: kobiety w kategorii do 63 kg - eliminacje


08:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kolarstwo górskie: cross kobiet; 
Taekwondo: kobiety w kategorii powyżej 67 kg - 1/4 finału; 
Kajakarstwo górskie: slalom - 1/2 finału K1 kobiet; 
Judo


09:00 Kajakarstwo górskie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Slalom: 1/2 finału K1 kobiet

10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Boks: mężczyźni waga półśrednia i ciężka; 
Judo: kobiety w kategorii do 63 kg 


12:00 Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Eliminacje

13:50 Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kobiety w kategorii do 64 kg - podrzut

15:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mecze eliminacyjne kobiet i mężczyzn

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: 
Flora Tallin – Legia Warszawa
Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński

01:55 (wt/śr) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mecze eliminacyjne kobiet i mężczyzn

03:25 (wt/śr) Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...