reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Węgierski RTL rozwija się

dodano: 2021-07-26 20:50 | aktualizacja: 2021-07-26 21:14
autor: RO | źródło: media1.hu

RTL Klub Tradycyjne środowisko biurowe węgierskiej grupy medialnej RTL Magyarország zostanie zastąpione znacznie bardziej aktywną i elastyczną przestrzenią funkcjonalną z możliwością hybrydowego modelu pracy. WING i RTL Services Kft., firma usługowa Magyar RTL Televízió Zrt., zawarły długoterminową umowę najmu prawie 9 tys. m2 powierzchni w odnawianych biurowcach Liget Center i Liget Auditorium.

RTL Magyarország
RTL Magyarorszag nowa siedziba


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2024 r. RTL Magyarország wprowadzi się do nowoczesnego, śródmiejskiego biurowca, który będzie pełnił funkcję głównej bazy dla wszystkich pracowników wiodącej na rynku firmy medialnej.

Ważną zmianą jest jednak to, że duże studia na widowiska rozrywkowe będą znajdować się w innej lokalizacji.

Liget Center i Liget Auditorium zostały zbudowane w latach 1948-1950 według planów Perczel Károly, Perényi Imre, Preisich Gábor, Gádoros Lajos i Szrogh György, a po przekazaniu krajowemu stowarzyszeniu węgierskich pracowników budowlanych Mémosz budynku Liget Center, został zaprojektowany przez Ericka van Egeraata jako budynek biurowy do wynajęcia. Liget Auditorium jest od lat 80. nieużywany i jego stan znacznie się pogorszył, dlatego nowy właściciel WING zdecydował się na przekształcenie Liget Center i ożywienie Liget Auditorium z zupełnie nową funkcją.

Oba budynki znajdują w jednej z najszybciej rozwijających się części śródmieścia Budapesztu. Odnawiany kompleks może być kolejną ważną dzielnicą turystyczną i biznesową stolicy Węgier. Choć położony w centrum miasta, to jednak w spokojnym, zielonym otoczeniu parku miejskiego, który zapewnia również możliwości sportowo-rekreacyjne przyszłym pracownikom budynku.
 

Naszą misją jako wiodącej firmy z branży nieruchomości jest zachowanie węgierskiego dziedzictwa architektonicznego, które określa wizerunek Budapesztu i nadanie mu nowej funkcji, użytecznej zarówno z ekonomicznego, jak i społecznego punktu widzenia. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas ożywienie zaniedbanych, ale realnych budynków, takich jak Liget Center i Liget Auditorium. WING posiada unikalne doświadczenie w dziedzinie kompleksowych projektów deweloperskich, które w pełni służą indywidualnym potrzebom i stały się obecnie częścią naszej podstawowej działalności. WING jest partnerem wiodących firm, zapewniającym długoterminowe rozwiązanie ich międzynarodowych potrzeb w zakresie nieruchomości. Z nazwą firmy jest związany rozwój kilku siedzib i kompleksów, w tym najnowocześniejszego i największego biurowca w kraju, siedziby Magyar Telekom oraz siedziby Ericsson i Siemens-Evosoft nad Dunajem

- powiedział Noah Steinberg, prezes i dyrektor generalny WING.


Do tej pory firma RTL Magyarország działała w biurowcu Média Center Campona (MCC) obok centrum handlowego Campona w Budapeszcie. Na węgierskim rynku jest nadawcą RTL Klub, RTL II, RTL Gold, RTL+, Sorozat+, Muzsika TV, Film+ czy Cool TV.

Źródło: media1.hu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...