Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu siatkówki mężczyzn na IO Tokio 2020: Polska – Wenezuela. Transmisja live z meczu towarzyskiego Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports 1
20:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski: Blackburn Rovers – Leeds United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak Eurosport 4K
00:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w wadze półciężkiej
07:00 Kolarstwo szosowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 Jazda indywidualna na czas mężczyzn
10:45 Kolarstwo szosowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 Jazda indywidualna na czas kobiet
11:30 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Skoki synchroniczne mężczyzn 3m
Komentarz: Andrzej Wierniuk
12:15 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wielobój mężczyzn - finał
Komentarz: Zbigniew Pelc
03:50 Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał 200 m stylem motylkowym (Krzysztof Chmielewski)
Komentarz: Maciej Bonecki, Szymon Gagatek
06:15 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w wadze półciężkiej
07:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Argentyna – Francja
Komentarz: Marek Magiera
9:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Polska -Wenezuela
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
10:45 Kolarstwo szosowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 Jazda indywidualna na czas kobiet
11:30 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Skoki synchroniczne mężczyzn 3m
Komentarz: Andrzej Wierniuk
12:15 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wielobój mężczyzn - finał
Komentarz: Zbigniew Pelc
14:45 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Brazylia – ROC
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga Eurosport 2
07:00 Kolarstwo szosowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Jazda indywidualna na czas (Maciej Bodnar wyjedzie o godz. 8:11)
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
09:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Iga Świątek / Łukasz Kubot– Paula Badosa / Pablo Carreno Busta
Komentarz: Dawid Olejniczak
10:45 Koszykówka 3x3: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecze półfinałowe kobiet i mężczyzn
13:45 Koszykówka 3x3 kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecz o 3. miejsce
14:10 Koszykówka 3x3 mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecz o 3. miejsce
14:50 Koszykówka 3x3 kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał
15:25 Koszykówka 3x3 mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał
02:00 (śr/cz) Siatkówka plażowa kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kelly Claes/Sarah Sponcil – Gaudencia Makokha/Brackcides Khadambi
03:00 (śr/cz) BMX: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Ćwierćfinały kobiet i mężczyzn Eurosport 3
09:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Iga Świątek / Łukasz Kubot – Paula Badosa / Pablo Carreno Busta
Komentarz: Dawid Olejniczak
13:00 Tenis stołowy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Ćwierćfinały singla kobiet i mężczyzn Eurosport 4
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Skoki synchroniczne mężczyzn 3m
Komentarz: Andrzej Wierniuk
12:15 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wielobój mężczyzn - finał
Komentarz: Zbigniew Pelc Eurosport 5
10:00 Piłka nożna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Niemcy – Wybrzeże Kości Słoniowej
13:00 Piłka nożna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Hiszpania – Argentyna Eurosport 6
06:40 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Iran
10:20 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Włochy – Australia
14:00 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Czechy – Francja Eurosport 7
10:00 Judo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w kategorii do 70 kg i mężczyźni w kategorii do 90 kg Eurosport 8
04:00 Piłka ręczna mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Szwecja – Portugalia
06:30 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Iran
Komentarz: Ryszard Łabędź, Jacek Łączyński
09:30 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Polska – Wenezuela
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
11:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Judo: eliminacje
Pływanie: eliminacje
Boks: kobiety w wadze średniej
12:35 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w wadze półciężkiej
14:10 Koszykówka 3x3 mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Ryszard Łabędź, Przemysław Lewandowski
14:50 Koszykówka 3x3 kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał
Komentarz: Ryszard Łabędź, Przemysław Lewandowski
15:25 Koszykówka 3x3 mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał
Komentarz: Ryszard Łabędź, Przemysław Lewandowski
02:15 (śr/cz) Wioślarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finały
04:20 (śr/cz) Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Judo: mężczyźni w wadze do 100 kg
Judo: kobiety w wadze do 78 kg
Pływanie: finały TVP Sport
06:00 Kajakarstwo górskie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Slalom C1 kobiet - eliminacje
07:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 Kolarstwo szosowe mężczyzn: jazda indywidualna na czas; (Maciej Bodnar wyjedzie o godz. 8:11) Kajakarstwo górskie: slalom K1 mężczyzn
10:30 Koszykówka 3x3 mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Serbia - ROC
11:05 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 Kobiety w wadze średniej
11:35 Koszykówka 3x3 mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Belgia - Łotwa
12:15 Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Eliminacje
14:40 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Brazylia - ROC
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas