reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Festiwal Kabaretu Koszalin 2021” w telewizji Polsat

dodano: 2021-07-28 01:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat TVP2 TVP 2 Dwójka „Festiwal Kabaretu Koszalin” W sobotę, 31 lipca br. o godz. 20:00 w Koszalinie, w Amfiteatrze, odbędzie się „Festiwal Kabaretu Koszalin”, zatytułowany „Stacja Pcim”. Będzie to 26. edycja tego widowiska. Transmisję z tego wydarzenia pokaże telewizja Polsat. Wystąpią Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Kabaret Rak, Kabaret Chyba i Kabaret Koń Polski. Dodajmy, że w poprzednich latach kabareton ten transmitowały stacje TVP2 i Polsat. Wcześniejsze edycje przypominają obecnie kanały TVP Polonia i TVP Rozrywka.

Polsat TVP2 TVP 2 Dwójka „Festiwal Kabaretu Koszalin”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Festiwal Kabaretu Koszalin” wraca po rocznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa i zagrożeniem chorobą Covid-19.

- „Festiwal Kabaretu Koszalin” to niezmiennie gwarancja świetnej zabawy, a jednocześnie refleksji nad bieżącymi wydarzeniami. Miłośników żartów i dobrego humoru nie trzeba specjalnie namawiać. Co przygotowano w tym roku? Niespodzianek z pewnością nie zabraknie. Warto dodać, że koszaliński amfiteatr przeszedł gruntowną modernizację i jest jednym z najpiękniejszych obiektów tego typu w naszym kraju - czytamy w komunikacie.

Tematem przewodnim XXVI edycji będzie „Stacja Pcim”, skąd mieszkańcy tłumnie ruszają w Polskę, żeby zrobić karierę i osiągnąć wielki sukces. Dochodzi tam do wielu zaskakujących sytuacji, dopełnionych przewrotnym finałem. Na koszalińskiej scenie wystąpią kabarety. Na rozkładzie jazdy są: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Kabaret Rak, Kabaret Chyba i gospodarze - Kabaret Koń Polski (więcej tutaj).
 
Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk w programie „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski
Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk w programie „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski


„Festiwal Kabaretu Koszalin 2021: Stacja Pcim” - transmisja w sobotę, 31 lipca 2021 roku o godz. 20:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze edycje tego festiwalu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...