reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-20 - 2021-09-21

31.07-2.08 Polsat Sport: Liga szkocka i magazyny

dodano: 2021-07-30 05:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 31 lipca - 1 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mecze towarzyskie piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Trophée des Champions, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet, Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, Formuła 3, ATP Challenger Poznań Open w Poznaniu, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat Rodzina, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: mecze towarzyskie piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Trophée des Champions (więcej tutaj), PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), ATP Challenger Poznań Open w Poznaniu (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

31 lipca (sobota)
5:00 La Liga Santander: „LaLiga play-off documentary” - magazyn, Eleven Sports 2

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:10 boks tajski: „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 tenis ziemny, turniej ATP w Kitzbühel: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

8:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

10:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

10:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:07 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet, Polsat Sport News

10:30 Formuła 3, Grand Prix Węgier: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

11:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 Formuła 1, Grand Prix Węgier: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

12:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Review of the Season” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport

13:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

13:25 mecz towarzyski piłkarzy: Leeds United FC - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2
komentują: Tomasz Zieliński i Marcin Gazda

14:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger Poznań Open w Poznaniu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

14:25 Scottish Premiership: Rangers FC Glasgow - Livingston FC, Polsat Sport News

14:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet, Polsat Sport

14:30 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku

14:50 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 La Liga Santander: „La Liga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet, Polsat Sport

16:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger Poznań Open w Poznaniu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:25 mecz towarzyski piłkarzy: FC Bayern Monachium - SSC Napoli Neapol, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

17:30 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Studio Tokio” - magazyn, Polsat News

17:55 mecz towarzyski piłkarzy: VfB Stuttgart - FC Barcelona, Polsat Sport Premium 1

18:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger Poznań Open w Poznaniu: finał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

19:00 Fortuna: Liga: FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Studio Tokio” - magazyn, Polsat Sport

20:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

20:10 KSW60, Polsat Sport Fight

20:30 Formuła 3, Grand Prix Węgier: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 Scottish Premiership: Heart of Midlothian FC Edynburg - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

21:30 La Liga Santander: „La Liga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 2

22:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

22:40 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:25 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Rodzina

Noc z 31 lipca na 1 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport

0:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1 sierpnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW53, Polsat Sport Fight

8:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

9:07 tenis ziemny, turniej ATP w Kitzbühel: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

10:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet, Polsat Sport

10:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:40 Formuła 3, Grand Prix Węgier: 3. wyścig, Polsat Sport Extra

11:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

11:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet, Polsat Sport News

11:50 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger Poznań Open w Poznaniu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Sport

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet, Polsat Sport

14:00 (Eleven Sports 1) i 14:50 (Polsat) Formuła 1, Grand Prix Węgier: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

15:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet, Polsat Sport

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „LaLiga play-off documentary” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Studio Tokio” - magazyn, Polsat News

18:30 La Liga Santander: „LaLiga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 1

19:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

19:40 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, TV4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 Trophée des Champions: Lille Olympique SC - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 1

20:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Studio Tokio” - magazyn, Polsat Sport

20:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

22:00 Ligue 1 Uber Eats: „Magazyn ligi francuskiej: Review of the Season” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Review of the Season” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

Noc z 1 na 2 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - Chicago Fire, Polsat Sport

0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

0:25 „Ryzykanci” - program rozrywkowy, TV4

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 KSW60, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Obrotnica DiSEqC SG2100A

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

380 zł Więcej...