reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Red Top TV HD i Mixtape w ofercie Toya

dodano: 2021-07-30 11:43 | aktualizacja: 2021-07-30 16:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Red Carpet Media Group SA/Toya

RedTOP TV Red TOP TV Z początkiem sierpnia br. oferta sieci kablowej Toya zostanie rozszerzona o dwa kanały: Red Top TV oraz Mixtape. Trafią one odpowiednio na pozycje: 129 i 715 w dekoderach tego operatora. Red Top TV to kanał filmowo-serialowy adresowany do szerokiego kręgu odbiorców, natomiast Mixtape jest stacją muzyczno-rozrywkową poświęconą w 100 proc. kulturze hip-hop.

Red Top TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Red Top TV to kanał filmowo-serialowy adresowany do szerokiego kręgu odbiorców. Oferta zawiera oprócz lekkich pozycji rozrywkowych wybitne dzieła znanych i cenionych twórców. Nowościami w Red Top TV są: „My Fair Lady” z Audrey Hepburn, „To wspaniałe życie” Franka Capry oraz niezwykle widowiskowe „Końcowe odliczanie” z Kirkiem Douglasem i Martinem Sheenem - wszystkie w rozdzielczości 4K. Red Top TV 4K dostępny jest u wybranych operatorów kablowych i IPTV.

Jesienna ramówka kanału Red Top TV to znane, klasyczne seriale, w nowej, zremasterowanej wersji, wraz ze współczesnym tłumaczeniem. Ramówka została przygotowana tak, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Na antenie widzowie zobaczą m.in. „Niewolnicę Isaurę” - serial, który jest osobiście polecany przez odtwórczynię głównej roli Isaury, czyli znaną i lubianą Lucelię Santos.

Red Top TV to także klasyka czechosłowackiego serialu, wszystkie trzy odsłony „Szpitala na Peryferiach”, „Ambulans”, niezapomniana „Arabela”, „Latający Czestmir” oraz seria klasycznych bajek dla najmłodszego widza.

Po raz pierwszy w telewizji w Polsce widzowie Red Top TV zobaczą wszystkie odcinki kontrowersyjnego serialu „Maria Magdalena”, produkcji Sony Pictures Television, z 2018 roku. Jest ich aż 60.

Jak informuje nadawca, w najbliższej jesiennej ofercie kanału znajdzie się około 60 premier filmowych. Ponad 30 z nich nigdy nie zostało wyemitowanych w Polsce. Red Top TV będzie więc pierwszą stacją, która zaprezentuje je swoim widzom.

Red Top TV to również wiele dedykowanych produkcji własnych poświęconych popularyzacji sztuki filmowej. Jeden ze specjalnych cykli programowych poprowadzi znana krytyczka i edukatorka filmowa, Kaja Klimek.

Nadawcą Red Top TV jest Red Carpet Media Group SA, nadawca znanego już od trzech lat widzom kanału Red Carpet TV.

Mixtape to kanał muzyczno-rozrywkowy poświęcony w 100 proc. kulturze hip-hop. Można w nim znaleźć najnowsze klipy polskich i zagranicznych gwiazd sceny hip-hop plus najlepsze klasyki. Nadawcą Mixtape jest firma SandBox Media.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...