Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Transmisje z 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy w CANAL+ Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
18:30 Żużel: FIM Speedway Grand Prix Polski 4. runda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Radomiak Radom – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
15:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski: Leeds United – Real Betis Balompie
Eurosport 4K
09:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Jelena Rybakina – Elina Switolina
02:00 (so/nd) Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Polska – Kanada
03:45 (so/nd) Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finały
05:20 (so/nd) Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Alexander Zverev – Karen Chaczanow Eurosport 2
06:40 Żeglarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wyścigi punktowane kobiet i mężczyzn, wyścigi medalowe w klasie RS:X kobiet i mężczyzn
11:30 Szermierka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Szabla drużynowa kobiet - finał
13:40 Piłka nożna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Korea Południowa – Meksyk
15:00 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Czechy
02:00 (so/nd) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja poranna
03:00 (so/nd) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja poranna Eurosport 3
08:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Novak Djoković – Pablo Carreno Busta
09:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Jelena Rybakina – Elina Switolina
10:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Belinda Bencic – Marketa Vondrousova Eurosport 4
06:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Eliminacje i finały mężczyzn
07:50 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Skoki indywidualne kobiet - trampolina 3 m
Komentarz: Andrzej Wierniuk
13:00 Badminton: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał Eurosport 5
10:00 Piłka nożna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/4 finału
12:00 Piłka nożna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/4 finału
13:40 Piłka nożna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Korea Południowa – Meksyk Eurosport 6
06:40 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Włochy – Nigeria
10:20 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Australia – Niemcy
14:00 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Czechy Eurosport 7
10:00 Judo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Drużyny mieszane - finały Eurosport 8
07:05 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: ROC – Francja
Komentarz: Szymon Ratajczak
16:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet: Zawody
17:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet: Zawody
00:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: New York Red Bulls – New England Revolution
03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Uriah Hall – Sean Strickland Polsat Sport Extra
10:30 Formuła 3: Grand Prix Węgier: Wyścig 1
14:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań: 1/2 finału
16:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań: 1/2 finału
18:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań: Finał debla
01:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Atlanta: 1/2 finału Polsat Sport News
11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet: Zawody
13:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet: Zawody
14:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: Rangers FC – Livingston FC
16:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski: Bayern Monachium - SSC Napoli
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Slovan Liberec – AC Sparta Praga
21:00 Tenis: ATP World Tour, Atlanta: 1/2 finału TVP 1
05:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w kategorii superśredniej i mężczyźni w kategorii lekkopółśredniej
07:25 Żeglarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wyścigi punktowane kobiet i mężczyzn, wyścigi medalowe w klasie RS:X kobiet i mężczyzn
08:25 Żeglarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wyścigi punktowane kobiet i mężczyzn, wyścigi medalowe w klasie RS:X kobiet i mężczyzn
10:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Jelena Rybakina – Elina Switolina
12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
02:00 (so/nd) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Polska – Kanada
03:50 (so/nd) Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Boks;
Pływanie: finały;
Jeździectwo: wszechstronny konkurs konia wierzchowego - cross TVP Sport
8:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Novak Djoković – Pablo Carreno Busta
09:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Jelena Rybakina – Elina Switolina
10:00 Strzelectwo: Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał kobiet
10:40 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w wadze muszej i kobiety w wadze średniej
13:00 Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w kategorii do 96 kg
15:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Play-off