reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jakub Kręcidło dołącza do Canal+

dodano: 2021-07-30 15:58 | aktualizacja: 2021-07-30 16:04
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Canal+ Sport Dziennikarz sportowy Jakub Kręcidło dołącza do redakcji CANAL+. Od sierpnia br. będzie komentował spotkania LaLiga Santander, PKO BP Ekstraklasy oraz NBA.

Michał Kołodziejczyk i Jakub Kręcidło, fot. CANAL+
Michał Kołodziejczyk Jakub Kręcidło Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Bardzo cieszymy się, że Jakub wzmocni naszą redakcję. Liczymy na jego wielozadaniowość oraz rozległą wiedzę, którą pokazywał w dotychczasowych programach. Jestem przekonany, że będzie on bardzo mocnym punktem redakcji, a programy i transmisje z LaLiga Santander wskoczą na jeszcze wyższy poziom niż do tej pory

– powiedział Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji CANAL+.

Jakub Kręcidło przez wiele lat pracował dla Przeglądu Sportowego, a ostatnio był dziennikarzem Sport.pl i jego korespondentem na Mistrzostwach Europy. W ramach swoich obowiązków prowadził program „Sekcja Piłkarska”, ale widzom znany jest również z formatu „La Liga Bonita”, który transmitowany jest w Kanale Sportowym. Był też częstym gościem w programie CANAL+ „Wysoki Pressing”.
 

Dołączenie do CANAL+ jest dla mnie powodem do dumy. Cieszę się jak dziecko, bo też od dziecka marzyłem o pracy w tej stacji. To dla mnie spełnienie największego zawodowego marzenia. Udaje mi się to w młodym wieku i bardzo cieszę się, że będę miał możliwość nauki oraz pracy z najlepszymi w tym zawodzie. Zrobię wszystko, żeby się rozwijać i spełnić oczekiwania widzów przekazując im pasję oraz miłość do hiszpańskiej LaLiga Santander, PKO BP Ekstraklasy oraz NBA.

- powiedział Jakub Kręcidło, nowy dziennikarz CANAL+.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...