reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-27 - 2021-09-28

Sport w polskiej TV 1.08.2021

dodano: 2021-07-31 12:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV tenis Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Śląsk Wrocław
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

20:00 Piłka nożna: Superpuchar Francji: 
Lille OSC – Paris Saint-Germain

 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Śląsk Wrocław
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Now

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Unia Tarnów – Orzeł Łódź
 
Eleven Sports 1

15:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier:
Wyścig 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

20:00 Piłka nożna: Superpuchar Francji: 
Lille OSC – Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak
 
Eurosport 4K

08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Trampolina 3 m kobiet
Komentarz: Andrzej Wierniuk

10:00 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały
Komentarz: Andrzej Zdzieszyński

12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sesja wieczorna
Komentarz: Marek Rudziński, Janusz Rozum

15:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Argentyna
 
Eurosport 1

10:15 Koszykówka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Hiszpania - Słowenia
Komentarz: Maciej Bonecki

12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sesja wieczorna
Komentarz: Marek Rudziński, Janusz Rozum

15:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Argentyna
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

02:00 (nd/pn) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sesja poranna
Komentarz: Paweł Ulbrych, Maciej Jałoszyński

03:00 (nd/pn) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sesja poranna
Komentarz: Paweł Ulbrych, Maciej Jałoszyński

05:00 (nd/pn) Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kobiety w kategorii do 87 kg
 
Eurosport 2

06:45 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Argentyna – Japonia

10:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Alexander Zverev – Karen Chaczanow
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor

14:00 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Korea Południowa – Serbia

02:00 (nd/pn) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020::
1/8 finału

02:30 (nd/pn) Kajakarstwo szosowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sprinty - eliminacje i 1/4 finału

03:00 (nd/pn) Kajakarstwo szosowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sprinty - eliminacje i 1/4 finału
 
Eurosport 3

08:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova – Belinda Bencic/Viktorija Golubic
Komentarz: Witold Domański

10:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Alexander Zverev – Karen Chaczanow
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor

13:30 Badminton: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mecz o 3. miejsce kobiet

14:30 Badminton: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finał kobiet

02:55 (nd/pn) Tenis stołowy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/8 finału debla kobiet i mężczyzn
 
Eurosport 4
 
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Trampolina 3 m kobiet
Komentarz: Andrzej Wierniuk

10:00 Gimnastyka sportowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finały
Komentarz: Andrzej Zdzieszyński
 
Eurosport 5

11:20 Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Belgia – Hiszpania

13:50 Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Indie – Wielka Brytania

02:20 (nd/pn) Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Niemcy – Argentyna

04:55 (nd/pn) Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Australia – Indie
 
Eurosport 6

06:45 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Argentyna – Japonia

10:15 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Hiszpania – Słowenia
Komentarz: Maciej Bonecki

14:00 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Korea Południowa – Serbia

02:50 (nd/pn) Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Nigeria – Japonia
 
Eurosport 7

10:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
1/4 finału kobiet i mężczyzn

 
Eurosport 8

07:05 Piłka ręczna mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Hiszpania – Argentyna

09:00 Piłka ręczna mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Nigeria – Francja

12:20 Piłka ręczna mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Niemcy – Brazylia

14:15 Piłka ręczna mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Dania – Szwecja

01:50 (nd/pn) Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Angola – Korea Południowa
Komentarz: Szymon Ratajczak

03:50 (nd/pn) Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Francja – Brazylia
 
Eurosport 9

07:10 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Rosja – Tunezja

09:05 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Włochy – Wenezuela

12:30 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Japonia – Iran

14:40 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Argentyna

01:50 (nd/pn) Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Serbia – Korea Południowa

03:55 (nd/pn) Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Włochy
 
Fightklub

20:30 Sporty walki: Combate Global:
Kwalifikacje

 
nSport+

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
 
Polsat

15:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier:
Wyścig 
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
 
Polsat Sport

10:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet:
Zawody

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz

15:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet:
Zawody

00:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – Chicago Fire
 
Polsat Sport Extra

10:40 Formuła 3: Grand Prix Węgier:
Wyścig

12:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
Finał

00:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Atlanta:
Finał
 
Polsat Sport News

11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet:
Zawody

13:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Kobiet:
Zawody

23:00 Tenis: ATP World Tour, Atlanta:
Finał
 
TVP 1

10:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Alexander Zverev – Karen Chaczanow
Komentarz: Jacek Jońca, Maciej Synówka

12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sesja wieczorna

15:00 Piłka ręczna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Dania – Szwecja: 
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Iwona Niedźwiedź

02:00 (nd/pn) Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Lekkoatletyka: sesja poranna;
Zapasy

 
TVP Sport

08:00 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova – Belinda Bencic/Viktorija Golubic
Komentarz: Jacek Jońca, Maciej Synówka

09:20 Golf mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020
Finał

10:15 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Hiszpania – Słowenia
Komentarz: Piotr Sobczyński

13:00 Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 
Kobiety w kategorii do 76 kg - rwanie

15:000 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Argentyna
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas 

02:25 (nd/pn) Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sprinty – eliminacje i 1/4 finału   

Źródło: sport.tvp.pl  tvn24.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...