reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mir 24 naziemnie i kablowo na Białorusi

dodano: 2021-08-02 21:35
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Mir 24 Prawie 3 miliony Białorusinów otrzymało dostęp do całodobowego kanału informacyjnego z krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Wiodący operatorzy w kraju włączyli od 1 sierpnia br. do swoich ofert kanał Mir 24. Ponadto dystrybucja objęła też naziemną telewizję cyfrową dzięki zawarciu umowy z operatorem Beltelekom.

e-cis.info
Mir 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach umowy Mir 24 został dodany do podstawowego pakietu telewizji interaktywnej ZALA, którą posiada 2 mln abonentów.

Mir 24 jest dostępny dla klientów wiodących telewizji kablowych MTIS i Kosmos Telekom, z którymi umowy podpisano w lipcu.

Mir 24 należy do międzypaństwowej kompanii telewizyjno-radiowej MTRK Mir, nadając w języku rosyjskim dla krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. W ramówce serwisy informacyjne co godzinę, szczegółowe przeglądy informacji z komentarzami ekspertów, programy i filmy o współczesnym życiu w krajach WNP, o historii i tradycjach kulturowych różnych narodów, transmisje wystąpień pierwszych twarzy państw, uroczyste wydarzenia ze świąt państwowych i religijnych.

Białoruś jest drugim państwem, w którym Mir 24 wszedł do pakietu podstawowych kanałów telewizji cyfrowej. Wcześniej kanał został włączony do drugiego multipleksu w Kirgistanie.

W zeszłym miesiącu okazało się, że Ministerstwo Informacji Białorusi cofnęło zezwolenia na nadawanie ukraińskim stacjo UA|TV i Kvartal TV.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...