Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Ligi Mistrzów UEFA:Dinamo Zagrzeb – Legia Warszawa. Transmisje live z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Eurosporcie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
20:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose: 2. runda
22:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose: 2. runda Eurosport 4K
06:15 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
08:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Półfinały i finały
10:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wieża 10 m kobiet - eliminacje
10:30 Kolarstwo torowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprint
12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
15:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Brazylia – ROC
Komentarz: Adrian Brzozowski Eurosport 1
06:45 Podnoszenie ciężarów: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni powyżej 109 kg
09:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Eliminacje
10:30 Kolarstwo torowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprint mężczyzn - eliminacje
12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
15:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Brazylia – ROC
Komentarz: Adrian Brzozowski
23:30 Pływanie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 10 km na otwartym akwenie mężczyzn - finał
02:00 (śr/cz) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja poranna - pchnięcie kulą mężczyzn - finał
03:00 (śr/cz) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja poranna - pchnięcie kulą mężczyzn - finał Eurosport 2
06:40 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Australia – USA
Komentarz: Maciej Bonecki
10:15 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Japonia – Belgia
Komentarz: Radosław Spiak
14:00 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Hiszpania – Francja
Komentarz: Adam Romański
02:00 (śr/cz) Skateboarding: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:: Park mężczyzn
02:30 (śr/cz) Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprinty - 1/2 finału i finały
03:00 (śr/cz) Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprinty - 1/2 finału i finały Eurosport 3
08:30 Tenis stołowy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Półfinały debla kobiet i mężczyzn
12:30 Tenis stołowy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Półfinały debla kobiet i mężczyzn
00:00 (śr/cz) Golf kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 2. runda Eurosport 4
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wieża 10 m kobiet - eliminacje
12:30 Pływanie synchroniczne: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Program dowolny - finał
Komentarz: Adam Dutlinger, Urszula Puszcz
03:00 (śr/cz) Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wieża 10 m kobiet - półfinał Eurosport 5
12:00 Hokej na trawie: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Argentyna – Indie
Komentarz: Jakub Pieczatowski
03:20 (śr/cz) Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecz o 3. miejsce Eurosport 6
06:40 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Australia – USA
Komentarz: Maciej Bonecki
10:15 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Japonia – Belgia
Komentarz: Radosław Spiak
14:00 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Hiszpania – Francja
Komentarz: Adam Romański Eurosport 7
07:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Półfinały i finały
11:15 Zapasy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w stylu dowolnym do 57 kg,
mężczyźni w stylu dowolnym 57 i 86 kg
04:00 (śr/cz) Zapasy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w stylu dowolnym do 57 kg,
mężczyźni w stylu dowolnym 57 i 86 kg Eurosport 8
06:05 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Norwegia – Węgry
Komentarz: Michał Świrkula
09:50 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Szwecja – Korea Południowa
Komentarz: Michał Wszołek
13:35 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Francja – Holandia Eurosport 9
06:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Dominikana – USA
Komentarz: Joanna Kaczor-Bednarska
10:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Serbia – Włochy
15:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Brazylia – ROC
Komentarz: Adrian Brzozowski Polsat Sport
18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: Wisła Kraków – SSC Napoli
Komentarz: Cezary Kowalski, Andrzej Niedzielan
22:00 Tenis: ATP World Tour, Waszyngton: 2. runda
01:00 (śr/cz) Tenis: ATP World Tour, Waszyngton: 2. runda Polsat Sport Extra
18:00 Siatkówka kobiet: Mecz towarzyski: Polska – Niemcy
20:00 Tenis: ATP World Tour, Waszyngton: 2. runda
02:15 (śr/cz) Piłka nożna: Major League Soccer: New York Red Bulls – FC Cincinnati
04:30 (śr/cz) Piłka nożna: Major League Soccer: Portland Timbers – San Jose Earthquakes Polsat Sport News
19:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: FC Salzburg – FC Barcelona Super Polsat
18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: Wisła Kraków – SSC Napoli
Komentarz: Cezary Kowalski, Andrzej Niedzielan
TVP 1
07:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Półfinały
08:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kolarstwo;
Lekkoatletyka: sesja popołudniowa
02:00 (śr/cz) Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Lekkoatletyka: sesja poranna;
Zapasy: kobiety w kategorii do 53 kg TVP 2
20:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: Dinamo Zagrzeb – Legia Warszawa
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński TVP Sport
06:15 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Norwegia – Węgry
08:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Półfinały i finały
10:00 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Speed kobiet
10:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wspinaczka: eliminacje kombinacji - bouldering kobiet;
Zapasy - kobiety w kategorii do 57 kg - 1/2 finału
12:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Podnoszenie ciężarów - mężczyźni powyżej 109 kg;
Wspinaczka - eliminacje kombinacji - bouldering kobiet
14:55 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Eliminacje kombinacji - prowadzenie kobiet
20:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: Dinamo Zagrzeb – Legia Warszawa
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
02:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału kobiet
03:00 (śr/cz) Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kajakarstwo: sprinty - 1/2 finału i finały;
Siatkówka plażowa: mecz półfinałowy kobiet;
Zapasy: kobiety w kategorii do 57 kg, mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg, kobiety w kategorii do 53 kg
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.