reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5 nowych kanałów w Viasat Ukraine

dodano: 2021-08-03 18:55
autor: RO | źródło: viasat.ua/satkurier.pl

Viasat Ukraine Od 2 sierpnia br. w ukraińskiej platformie satelitarnej Viasat Ukraine są nadawane kanały krajowej grupy medialnej Vianet. Stacje dziecięce i muzyczne NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music i 4ever Music dołączyły do pakietów Semejnyj, Prestiżnyj, Prestiżnyj HD i Premium HD. Kolejną nowością w pakietach jest rosyjski kanał filmowy Hollywood.

viasat.ua
Viasat Ukraine


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niki Junior HD to kanał adresowany do najmłodszych dzieci od 0 do 5 lat. Jaskrawe i poznawcze treści animowane otwierają w dzieciach miłość do siebie, otoczenia i przyrody.

Niki Kids HD skierowany jest do dzieciaków powyżej 5. roku życia. Ramówkę wypełniają starannie dobrane treści przez specjalistów, ukierunkowane na wszechstronny rozwój dziecka. Nowi i ciekawi bohaterzy uczą w sposób zabawny, dają wskazówki jak wydostać się z trudnej sytuacji, rozpalają chęci do poszerzania wiedzy i dają niezapomniane przygody.

EU Music HD to całodobowy kanał muzyczny, który nadaje wyłącznie europejską muzykę popularną. Najlepsze rytmy i utalentowani wykonawcy. Na tym kanale są nadawane tylko prawdziwe hity.

4ever Music skupia się na współczesnej i najlepszej klasyce z drugiej połowy XX wieku. Wielu widzów chętnie powraca do utworów sprzed lat. Kanał nadawany jest w języku ukraińskim, rosyjskim i angielskim.

Hollywood prezentuje zróżnicowany repertuar filmowy, składający się z amerykańskiego kina od połowy XX wieku do współczesności. Obejmuje zarówno klasykę, jak i najnowsze dzieła wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer i innych hollywoodzkich producentów. Szczególny nacisk jest kładziony na treści premium. Hollywood to kanał powstały na bazie AMC i MGM HD w Rosji.

Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B26 (12,207 GHz, pol. V, SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK)
Kodowanie: Verimatrix

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...