reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hybrydowy internet 2 w 1 od Netii

dodano: 2021-08-03 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Netia nie ma jak w sieci Netia (grupa Cyfrowy Polsat) wprowadziła do oferty rozwiązanie, w ramach którego stacjonarny dostęp do internetu w tradycyjnej technologii (xDSL) można przyspieszyć dostępem bezprzewodowym LTE. Za dodatkowe 25 zł miesięcznie klienci otrzymują usługę wykorzystującą jednocześnie dwie technologie dostępowe.

Netia schody wzrost


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta „Hybrydowy internet 2 w 1” łączy w jedno dwie usługi - zwykły stacjonarny dostęp do internetu na miedzianych łączach Netii oraz Internet Mobilny LTE z zestawem ODU-IDU 300 (router wewnętrzny wraz z anteną zewnętrzną, który znacząco poprawia parametry usług, umożliwiając transfer z prędkością do 300 Mb/s). Jak czytamy w komunikacie, urządzenie IDU (czyli router Wi-Fi) sprytnie dzieli ruch, żonglując poszczególnymi sesjami internetowymi. W praktyce oznacza to, że do dyspozycji użytkownika jest połączona siła dwóch dostępów do internetu, co zazwyczaj skutkuje wyższą szybkością i komfortem korzystania z sieci.

- Netia intensywnie inwestuje w modernizację sieci do szybkości światłowodowej 1 Gb/s. Dla domów jednorodzinnych i mieszkań będących poza zasięgiem światłowodu przygotowaliśmy nowatorskie rozwiązanie zwiększające prędkość internetu. Jest to kolejny krok umożliwiajacy naszym klientom maksymalizację prędkości usług dostępowych na bazie już istniejącej infrastruktury stacjonarnej i sieci komórkowej. Jestem przekonany, że tak atrakcyjnie wyceniona, sprytna usługa znacząco poprawi komfort korzystania z internetu wielu użytkownikom

- powiedział Tomasz Dakowski, dyrektor generalny obszaru B2C w Netii.


„Dopalacz” ODU-IDU 300 zapewnia miesięcznie 100 GB transferu danych w dzień oraz dodatkowo 200 GB w nocy (w godzinach 1:00-8.00).

W nowej sprzedaży koszt hybrydowego internetu 2 w 1 zaczyna się od 65 zł miesięcznie (stacjonarny internet Max 20/50 /100 Mb/s za 40 zł miesięcznie plus 25 zł miesięcznie za internet LTE). Przy umowie na 24 miesiące pierwszy miesiąc na start klienci otrzymują gratis. Na łączach, które zapewniają transfer powyżej 10 Mb/s, można kupić pakiety z usługą TV (np. zestaw internet z telewizyjnym pakietem S za 40 zł miesięcznie).

Obecnym klientom Netia proponuje przedłużenie na 24 miesiące umowy na usługi stacjonarne na obecnych warunkach (z darmowym przyspieszeniem łącza do wartości maksymalnych!) wraz z dokupieniem usługi LTE z zestawem ODU-IDU za dodatkowe 25 zł miesięcznie do obecnego abonamentu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...