reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projekt Manhattan” 2 w kanale Epic Drama

dodano: 2021-08-04 03:55 | aktualizacja: 2021-08-04 12:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama „Projekt Manhattan” Jak czytamy w opisie, amerykański serial „Projekt Manhattan” („Manhattan”) śledzi losy genialnych, choć niewolnych od wad naukowców i ich rodzin, próbujących współistnieć w świecie, w którym tajemnice i kłamstwa przenikają każdy aspekt ich życia. Wszystko to na tle największego w historii nauki wyścigu z czasem, czyli misji zbudowania pierwszej na świecie bomby atomowej w Los Alamos w Nowym Meksyku. Premiera 2. sezonu serialu odbędzie się w czwartek, 5 sierpnia br. o godz. 22:20 w kanale Epic Drama.

Epic Drama „Projekt Manhattan”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowym sezonie widzowie przyjrzą się coraz bardziej zagmatwanym losom mieszkańców Los Alamos, którzy pozostają zamknięci w najbardziej tajnym mieście na świecie. Zrzekli się swoich swobód, narażają swoje małżeństwa, a nawet poświęcają swoje zdrowie psychiczne, aby zakończyć jedną wojnę i rozpocząć kolejną - zimną wojnę, która czeka tuż za horyzontem. W tym samym czasie szpiedzy stawiają powodzenie planu pod znakiem zapytania. 

W drugiej odsłonie serialu Charlie (w tej roli Ashley Zukerman) zostaje zmuszony do objęcia roli przywódcy, Frank odkrywa prawdziwy powód, dla którego został pojmany do niewoli, a Abby (Rachel Brosnahan) poznaje sekret Kitty Oppenheimer (Neve Campbell). Z biegiem wydarzeń naukowcy i armia walczą o przejęcie kontroli nad bombą, a polowanie na radzieckiego szpiega staje się śmiertelnie niebezpieczne. Tuż przed finałowym odcinkiem rozpoczyna się nowa era - pierwszy test broni atomowej.

W serialu występują Rachel Brosnahan („House of Cards”) jako Abby Isaacs, Neve Campbell („Krzyk” i „House of Cards”) jako Kitty Oppenheimer, Michael Chernus („Słowo na R” i „Orange Is The New Black”) jako Louis Fedowitz „Fritz”, Christopher Denham („Operacja Argo” i „Wyspa tajemnic”) jako Jim Meeks, Griffin Dunne („Tacy jesteśmy” i „Słowo na L”) jako Woodrow Lorentzen, Mamie Gummer („Detektyw” i „Kolekcjoner”) jako Nora, Katja Herbers („Sztorm”) jako Helen Prins, John Benjamin Hickey („Słowo na R” i „Żona idealna”) jako Frank Winter, Harry Lloyd („Gra o tron”) jako Paul Crosley, Olivia Williams („Rushmore” i „Autor widmo”) jako Liza Winter oraz Ashley Zukerman („Wyścig”) jako Charlie Isaacs. Scenariusz napisał Sam Shaw („Masters of Sex”), a wyreżyserował zdobywca nagrody Emmy Thomas Schlamme („Prezydencki poker”).

Premiera 2. sezonu serialu „Projekt Manhattan” odbędzie się w czwartek, 5 sierpnia br. o godzinie 22:20 na antenie kanału Epic Drama. Kolejne odcinki będą emitowane w czwartki o tej samej porze (więcej tutaj).
 
Rachel Brosnahan w serialu „Projekt Manhattan”, foto: Viasat World
Rachel Brosnahan w serialu „Projekt Manhattan”, foto: Viasat World
Olivia Williams (w środku) w serialu „Projekt Manhattan”, foto: Viasat World
Olivia Williams (w środku) w serialu „Projekt Manhattan”, foto: Viasat World
Katja Herbers w serialu „Projekt Manhattan”, foto: Viasat World
Katja Herbers w serialu „Projekt Manhattan”, foto: Viasat World


„Projekt Manhattan” - sezon 2., emisja w czwartki (od 5 sierpnia 2021 roku) o godz. 22:20 w kanale Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...