Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacje Ligi Konferencji Europy UEFA: Raków Częstochowa– Rubin Kazań. Transmisje live z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Eurosporcie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
20:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose: 2. runda
22:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose: 2. runda Eleven Sports 1
19:00 Żużel: Speedway Bauhaus-Ligan: Kumla Indianerna – Rospiggarna Speedway
Eurosport 4K
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wieża 10 m kobiet - finał
09:25 Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprint
10:05 Kolarstwo torowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Keirin kobiet
12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
Komentarz: Marek Rudziński, Janusz Rozum, Paweł Ulbrych, Maciej Jałoszyński
14:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału Francja - Argentyna
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
Eurosport 1
06:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału
Brazylia - ROC
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wieża 10 m kobiet - finał
09:25 Kolarstwo torowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Keirin kobiet
12:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
Komentarz: Marek Rudziński, Janusz Rozum, Paweł Ulbrych, Maciej Jałoszyński
14:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału Francja - Argentyna
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
22:30 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Chód na 50 km mężczyzn
03:00 Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprint - eliminacje i ćwierćfinały Eurosport 2
06:15 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:: 1/2 finału USA - Australia
Komentarz: Adam Romański, Mirosław Noculak
10:00 Piłka ręczna mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału Francja - Egipt
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Świrkula
11:45 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Bouldering mężczyzn - finał
13:00 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału
Francja - Słowenia
Komentarz: Radosław Spiak, Mirosław Noculak
14:45 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Prowadzenie mężczyzn - finał
15:00 Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału mężczyzn
03:00 (cz/pt) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecz o 3. miejsce kobiet
04:00 (cz/pt) Piłka nożna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał Eurosport 3
12:30 Tenis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał debla kobiet
Eurosport 4
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wieża 10 m kobiet - finał
Eurosport 5
10:00 Piłka nożna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecz o 3. miejsce Australia - USA
Komentarz: Hanna Urbaniak, Adam Kotleszka
12:00 Hokej na trawie mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał
04:00 (cz/pt) Piłka nożna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał Szwecja - Kanada Eurosport 6
06:15 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:: 1/2 finału USA - Australia
Komentarz: Adam Romański, Mirosław Noculak
13:00 Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:: 1/2 finału Francja - Słowenia
Komentarz: Radosław Spiak, Mirosław Noculak
Eurosport 7
11:10 Zapasy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg,
kobiety w kategorii do 53 kg Eurosport 8
10:00 Piłka ręczna mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału Francja - Egipt
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Świrkula
13:50 Piłka ręczna mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału Hiszpania - Dania
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula Eurosport 9
06:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału Brazylia - ROC
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
14:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału Francja - Argentyna
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga Golf Channel
19:00 Golf: PGA Tour, Memphis: 1. runda
Polsat Sport
09:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn: Jastrzębski Węgiel – Ślepsk Malow Suwałki
10:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn: Asseco Resovia Rzeszów – Chemeko-System Gwardia Wrocław
11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn: LUK Politechnika Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie
12:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn
14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn: GKS Katowice – Stal Nysa
15:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn: Verva Warszawa Orlen Paliwa – Trefl Royal Seafood Gdańsk
16:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn: Cerrad Enea Czarni Radom – Staropolanka Cuprum Lubin
17:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn: BBTS Bielsko-Biała – PGE Skra Bełchatów
TVP 1
Od 1:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kolarstwo kobiet: keirin kobiet;
Zapasy: mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg, kobiety w kategorii do 53 kg
Lekkoatletyka: chód na 25 km mężczyzn
06:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału Brazylia - ROC
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Lekkoatletyka: sesja poranna;
Komentarz: Jarosław Idzi, Marcin Urbaś Zapasy: mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg, kobiety w kategorii do 53 kg
02:30 Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprint - eliminacje i ćwierćfinały
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Marek Kolbowicz
04:00 (cz/pt) Piłka nożna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska TVP 2
21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Konferencji Europy UEFA: Raków Częstochowa– Rubin Kazań
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn
TVP Sport
06:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Lekkoatletyka: sesja poranna;
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara Zapasy: mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg, kobiety w kategorii do 53 kg
08:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w wadze piórkowej - finał,
kobiety w wadze lekkiej - 1/2 finału
10:00 Piłka nożna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecz o 3. miejsce kobiet
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska
12:30 Zapasy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 57 kg
14:00 Siatkówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: 1/2 finału Francja - Argentyna
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Konferencji Europy UEFA: Raków Częstochowa– Rubin Kazań
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn
22:30 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Chód na 50 km mężczyzn
03:00 (cz/pt) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mecz o 3. miejsce kobiet
Komentarz: Jacek Laskowski
04:00 (cz/pt) Zapasy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg,
kobiety w kategorii do 53 kg
04:30 (cz/pt) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał kobiet
Komentarz: Jacek Laskowski
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.