reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wywiad z Władysławem Kozakiewiczem w Red Carpet TV

dodano: 2021-08-04 12:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Red Carpet TV

Red Carpet TV logo 06.2019 Ekskluzywny wywiad z legendarnym Władysławem Kozakiewiczem oraz relacja z Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. To wszystko znajdzie się w najnowszym wydaniu magazynu filmowego „REC.” na antenie Red Carpet TV.

Rec Red Carpet TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 7 sierpnia o godz. 14:45 odbędzie się emisja kolejnego odcinka nowego programu filmowego „REC.”. Poprowadzi go debiutujący w tej roli, znany i ceniony dziennikarz - Paweł Tworek.

„REC.” to najnowszy projekt telewizji Red Carpet TV. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć, co wydarzyło się na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Co więcej w programie Władysław Kozakiewicz i relacja z premiery „Republiki Dzieci” Jana Jakuba Kolskiego.

„REC.” to 15-minutowa dawka najważniejszych newsów filmowych i serialowych. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nowy format telewizji Red Carpet TV przybliży widza do świata filmu, zabierze go za kulisy wielkich produkcji filmowych. Ciekawostki, newsy, box office’owe zestawienia. Wszystko to, co dwa tygodnie, w programie „REC.”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...