reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukrainian News Channel przed startem

dodano: 2021-08-04 15:25
autor: RO | źródło: detector.media

Vintage TV Na Ukrainie trwają prace nad uruchomieniem nowej telewizji biznesowej Ukrainian News Channel. Pochodzący z Charkowa biznesmen Andrij Karpij sprzedał niszowy kanał ogólny Vintage TV, który nadaje w naziemnej telewizji DVB-T2 operatora Zeonbud i na satelicie Astra 4A (4,8°E) w przekazie niezaszyfrowanym ( FTA ).

vintagetv.com.ua
Vintage TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
29 lipca br. Narodowa Rada ds. telewizji i radia odnowiła licencję Vintage TV w związku ze zmianą właściciela, szefa i składu redakcji. Nowi właściciele chcą tworzyć kanał ekonomiczny, pozbawiony polityki.

Jak uważa szef Ukrainian News Channel, Maksim Wakulenko, na Ukrainie powstało duże zapotrzebowanie na wiadomości gospodarcze. Choć jak przyjrzeć się nazwie projektu, to niekoniecznie nawiązuje do ekonomii...

Vintage TV to jeden z kilku kanałów uruchomionych przed 2013 r. przez prywatnych biznesmenów, aby wejść do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2, a później sprzedać stację telewizyjną innym podmiotom za większą cenę. Jest to jeden z najdłużej utrzymujących się kanałów, powstałych w takich okolicznościach. Inni nadawcy już dawno zakończyli swoją działalność (m.in. Dobro TV, Business), a w niektórych przypadkach ich miejsce zajęli więksi gracze, m.in. Kinotoczka (obecnie Indigo TV), GoldBerry (obecnie Espreso TV) czy Eskulap TV (obecnie Ukraina 24).


 

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...