reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Deutschland bez kabla i satelity

dodano: 2021-08-04 20:51
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Sky Deutschland Sky DE Sky Q Niemcy są pierwszym rynkiem, na którym Sky wprowadził we wtorek, 3 sierpnia br. swój nowy box IPTV. Dzięki nowemu produktowi, dostawca płatnej telewizji pierwszy raz odchodzi od tradycyjnego sprzętu kablowego i satelitarnego.

Sky Q/Sky Deutschland
Sky Q w Sky Deutschland


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky Q IPTV Box jest szybki w montażu i pod względem technicznym niezbyt wymagający. Wszystko, czego potrzebuje klient, to łącze internetowe o prędkości co najmniej 6 Mbit/s. Programy telewizyjne można oglądać w każdym pokoju za pośrednictwem bezprzewodowej sieci lokalnej WLAN. Możliwy jest również odbiór przez LAN. Podobnie jak w przypadku telewizji satelitarnej, usługa multiscreen (dodatkowe odbiorniki w innych pokojach) jest również dostępna. Jednak są też wady.

Na starcie brak funkcji nagrywania i UHD
Przykładowo nie jest możliwe nagranie treści. Ponadto skupiono się całkowicie na kompleksowej ofercie HD, w tym na kanałach ProSiebenSat.1 i RTL. Urządzenie teoretycznie jest przygotowane do UHD, ale oferta w tej rozdzielczości obrazu została pominięta. Być może w przyszłości to się zmieni. Funkcja nagrywania jest wyjaśniana faktem, że klienci Sky Q IPTV Box korzystają przede wszystkim z usług catch-up, aby oglądać programy telewizyjne w dogodnym dla siebie czasie.

Ile kosztuje Sky Q IPTV?
„Sky Q przez Internet” oferuje wrażenia telewizyjne znane z oferty kablowej i satelitarnej w podstawowej cenie 12,5 Euro miesięcznie, podobnie jak w przypadku DTH czy DTC. W tym przypadku urządzenie Sky Q IPTV Box z pilotem głosowym, aplikacją Sky Go, najważniejszymi stacjami FTA w HD i pakietem rozrywkowym są wliczone w cenę bez dodatkowych opłat. Okres obowiązywania umowy wynosi 12 miesięcy, po czym można zrezygnować w każdym miesiącu lub przedłużyć umowę na kolejny rok.

W zależności od wymagań, oprócz pakietu Sky Entertainment, można dobrać dodatkowe pakiety premium: Sky Fußball Bundesliga (+12,50 Euro), Sky Sport (+5 Euro), Sky Cinema (+10 Euro), Entertainment Plus/Netflix (+7,50 Euro) i Sky Kids (+5 Euro). Na życzenie abonament można rozszerzyć o opcje Multiscreen (+10 Euro) i Sky Go Plus (+5 Euro).

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...