reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-18 - 2021-10-19

Sport w polskiej TV 6.08.2021

dodano: 2021-08-05 21:54 | aktualizacja: 2021-08-06 11:49
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Transmisje live z WTA World Tour San Jose tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lech Poznań – Cracovia
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Górnik Łęczna – Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lech Poznań – Cracovia
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

23:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose:
1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

01:30 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, San Jose:
1/4 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ Sport 2

19:00 Żużel: FIM Speedway Grand Prix Polski:
5. runda
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski 
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Górnik Łęczna – Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lech Poznań – Cracovia
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Family

20:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose:
1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Bartosz Ignacik

22:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose:
1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik
 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco – FC Nantes
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
AFC Bournemouth FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

21:15 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP – FC Vizela
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
AFC Bournemouth FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 4K

08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Platforma 10 m mężczyzn - eliminacje

10:15 Kolarstwo torowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sprint kobiet - eliminacje

12:15 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Chód na 20 km kobiet

13:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sesja wieczorna
 
Eurosport 1

06:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Serbia
Komentarz: Marcin Lepa, Damian Dacewicz

08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Platforma 10 m mężczyzn - eliminacje

08:40 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Platforma 10 m mężczyzn - eliminacje

10:15 Kolarstwo torowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sprint kobiet - eliminacje

12:15 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Chód na 20 km kobiet

13:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sesja wieczorna

16:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Brazylia – Korea Południowa

00:00 (pt/so) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Maraton kobiet

03:15 (pt/so) Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sprint - 1/2 finału i finały
 
Eurosport 2

06:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Serbia
Komentarz: Marcin Lepa, Damian Dacewicz

10:30 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Speed kobiet - finał

11:30 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Bouldering kobiet - finał

14:00 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Prowadzenie kobiet - finał

03:00 (pt/so) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Maartins Plavins/Edgars Tocs – Cgerif Younousse/Ahmed Tijan

04:20 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Francja – USA
 
Eurosport 3

12:30 Tenis stołowy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finał debla mężczyzn
Komentarz: Stefan Dryszel

00:30 (pt/so) Golf kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eurosport 4
 
12:30 Pływanie synchroniczne: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Drużynowy układ techniczny
Komentarz: Adam Dutlinger, Izabela Mroczek

03:00 (pt/so) Gimnastyka artystyczna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Wielobój drużynowy - eliminacje
Komentarz: Inga Buczyńska
 
Eurosport 6

06:30 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Serbia
Komentarz: Adam Romański, Maciej Bonecki

12:50 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Japonia – Francja
Komentarz: Krzysztof Sendecki, Mirosław Noculak

04:20 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Francja – USA
 
Eurosport 7

07:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kobiety w wadze średniej, mężczyźni w wadze lekkiej i ciężkiej

11:10 Zapasy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kobiety w stylu wolnym do 50 i 53 kg,
mężczyźni w stylu wolnym do 65 i 97 kg

 
Eurosport 8

09:50 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Francja – Szwecja
Komentarz: Michał Wszołek, Iwona Niedźwiedź

13:50 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Norwegia – Rosja
Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
 
Eurosport 9

06:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Serbia
Komentarz: Marcin Lepa, Damian Dacewicz

13:50 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Brazylia – Korea Południowa
Komentarz: Adrian Brzozowski, Joanna Kaczor-Bednarska
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Memphis:
2. runda
Komentarz: Krzysztof Rawa, Katarzyna Nieciak
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Górnik Łęczna – Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
As Monaco – FC Nantes
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport

09:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn:
Zawody

10:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn:
Zawody

11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn:
Zawody

12:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn:
Zawody

14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn:
Zawody

15:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn:
Zawody

16:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn:
Zawody

17:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn:
Zawody

22:00 Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/4 finału

01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/4 finału

03:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/4 finału
 
Polsat Sport Extra

20:00 Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/4 finału

 
Polsat Sport News

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole

 
TVP 1

06:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kajakarstwo: sprinty;
Zapasy: kobiet


07:00 Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Boks: kobiety w wadze średniej, mężczyźni w wadze lekkiej i ciężkiej
Lekkoatletyka: Chód na 20 km kobiet


08:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kolarstwo torowe: sprint kobiet;
Wspinaczka: speed kobiet;
Lekkoatletyka: Chód na 20 km kobiet


13:15 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sesja wieczorna

02:25 (pt/so) Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Sprint - 1/2 finału i finały
 
TVP Sport

06:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
USA – Serbia

08:40 Pięciobój nowoczesny: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kobiety indywidualnie - szermierka

10:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Pięciobój nowoczesny: kobiety indywidualnie - jeździectwo; 
Zapasy: mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg i do 65 kg


12:25 Pięciobój nowoczesny: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Kobiety indywidualnie - kombinacja - finał

12:55 Zapasy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg - finał

13:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Wspinaczka: kombinacja kobiet; 
Zapasy: kobiety w kategorii do 53 kg


15:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Brazylia – Korea Południowa

00:00 (pt/so) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Maraton kobiet

03:00 (pt/so) Siatkówka plażowa: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020:
Maartins Plavins/Edgars Tocs – Cgerif Younousse/Ahmed Tijan   


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...