Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Transmisje live z WTA World Tour San Jose tylko w CANAL+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Cracovia
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
23:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose: 1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik
01:30 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, San Jose: 1/4 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka CANAL+ Sport 2
19:00 Żużel: FIM Speedway Grand Prix Polski: 5. runda
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Cracovia
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski CANAL+ Family
20:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose: 1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Bartosz Ignacik
22:00 Tenis: WTA World Tour, San Jose: 1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik Eleven Sports 1
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco – FC Nantes
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak Eleven Sports 2
20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: AFC Bournemouth FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 3
21:15 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: Sporting CP – FC Vizela
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: AFC Bournemouth FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eurosport 4K
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Platforma 10 m mężczyzn - eliminacje
10:15 Kolarstwo torowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprint kobiet - eliminacje
12:15 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Chód na 20 km kobiet
13:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna Eurosport 1
06:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Serbia
Komentarz: Marcin Lepa, Damian Dacewicz
08:00 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Platforma 10 m mężczyzn - eliminacje
08:40 Skoki do wody: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Platforma 10 m mężczyzn - eliminacje
10:15 Kolarstwo torowe: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprint kobiet - eliminacje
12:15 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Chód na 20 km kobiet
13:00 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
16:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Brazylia – Korea Południowa
00:00 (pt/so) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Maraton kobiet
03:15 (pt/so) Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprint - 1/2 finału i finały Eurosport 2
06:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Serbia
Komentarz: Marcin Lepa, Damian Dacewicz
10:30 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Speed kobiet - finał
11:30 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Bouldering kobiet - finał
14:00 Wspinaczka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Prowadzenie kobiet - finał
04:20 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Francja – USA Eurosport 3
12:30 Tenis stołowy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał debla mężczyzn
Komentarz: Stefan Dryszel
00:30 (pt/so) Golf kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eurosport 4
12:30 Pływanie synchroniczne: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Drużynowy układ techniczny
Komentarz: Adam Dutlinger, Izabela Mroczek
03:00 (pt/so) Gimnastyka artystyczna: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wielobój drużynowy - eliminacje
Komentarz: Inga Buczyńska Eurosport 6
06:30 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Serbia
Komentarz: Adam Romański, Maciej Bonecki
12:50 Koszykówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Japonia – Francja
Komentarz: Krzysztof Sendecki, Mirosław Noculak
04:20 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Francja – USA Eurosport 7
07:00 Boks: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w wadze średniej, mężczyźni w wadze lekkiej i ciężkiej
11:10 Zapasy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety w stylu wolnym do 50 i 53 kg,
mężczyźni w stylu wolnym do 65 i 97 kg Eurosport 8
09:50 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Francja – Szwecja
Komentarz: Michał Wszołek, Iwona Niedźwiedź
13:50 Piłka ręczna kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Norwegia – Rosja
Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź Eurosport 9
06:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Serbia
Komentarz: Marcin Lepa, Damian Dacewicz
13:50 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Brazylia – Korea Południowa
Komentarz: Adrian Brzozowski, Joanna Kaczor-Bednarska Golf Channel
19:00 Golf: PGA Tour, Memphis: 2. runda
Komentarz: Krzysztof Rawa, Katarzyna Nieciak nSport+
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Warta Poznań
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: As Monaco – FC Nantes
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak Polsat Sport
09:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS Mężczyzn: Zawody
TVP 1
06:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kajakarstwo: sprinty;
Zapasy: kobiet
07:00 Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Boks: kobiety w wadze średniej, mężczyźni w wadze lekkiej i ciężkiej
Lekkoatletyka: Chód na 20 km kobiet
08:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kolarstwo torowe: sprint kobiet;
Wspinaczka: speed kobiet;
Lekkoatletyka: Chód na 20 km kobiet
13:15 Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sesja wieczorna
02:25 (pt/so) Kajakarstwo: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Sprint - 1/2 finału i finały TVP Sport
06:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: USA – Serbia
08:40 Pięciobój nowoczesny: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety indywidualnie - szermierka
10:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Pięciobój nowoczesny: kobiety indywidualnie - jeździectwo;
Zapasy: mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg i do 65 kg
12:25 Pięciobój nowoczesny: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Kobiety indywidualnie - kombinacja - finał
12:55 Zapasy: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg - finał
13:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Wspinaczka: kombinacja kobiet;
Zapasy: kobiety w kategorii do 53 kg
15:00 Siatkówka kobiet: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Brazylia – Korea Południowa
00:00 (pt/so) Lekkoatletyka: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Maraton kobiet