reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najgorsze polskie tatuaże” 2 w TTV

dodano: 2021-08-05 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Najgorsze polskie tatuaże” W poniedziałek i wtorek, 30 i 31 sierpnia br. o godz. 20:55 w kanale TTV wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 2. programu „Najgorsze polskie tatuaże”. Dodajmy, iż widowisko to będą mogli zobaczyć również użytkownicy serwisu VOD Player. Wystąpią Magdalena, Kaja Karolina Chodorowska, Sebastian Jaryszek „Junior”, Tomasz Florek oraz Paweł Reduch. Za produkcję serii odpowiada firma Wiernik PRO. Obecnie widzowie stacji TTV mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.

TTV „Najgorsze polskie tatuaże”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kod PIN do karty bankomatowej, imię nieaktualnej miłości sprzed lat, czy nieprzemyślany napis na czole - temat błędów młodości i nieudanych ozdób na ciele to studnia bez dna, dlatego wkrótce z drugim sezonem ruszają specjaliści od przykrywania „Najgorszych polskich tatuaży”. Jedno jest pewne - pomysłowości i kreatywności nie będzie można odmówić żadnemu bohaterowi tej serii.

Są takie osoby, które posiadają nieudany tatuaż i nie mogą już na niego patrzeć. Kiedyś wyglądał fajnie, ale teraz stanowi powód do wstydu, gdyż najczęściej powstawał pod wpływem impulsu. Bohaterowie drugiej serii „Najgorszych polskich tatuaży” trafią w ręce profesjonalnych tatuażystów, ponieważ wyzwania przykrycia niechcianych „dziar” podejmą się znani z pierwszego sezonu - Kaja Karolina Chodorowska, Sebastian Jaryszek „Junior”, Tomasz Florek i Paweł Reduch, oraz najnowsza w zespole - Magdalena - która na co dzień tatuuje w Irlandii. Wyspecjalizowani w swoim stylu, doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty - fuszerką i nieudanymi ozdobami na ciele. Oni już nie raz udowodnili, że sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny. Z czym przyjdzie im się zmierzyć tym razem?

Drugi sezon programu „Najgorsze polskie tatuaże” zadebiutuje na antenie kanału TTV w poniedziałek, 30 sierpnia br. Premierowe odcinki emitowane będą w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55. 10-odcinkowa seria dostępna będzie również w serwisie VOD Player (więcej tutaj).
 
Kaja Karolina Chodorowska w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: Grzegorz Liwiński
Kaja Karolina Chodorowska w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: Grzegorz Liwiński
Sebastian Jaryszek „Junior”, Paweł Reduch, Kaja Karolina Chodorowska, Magdalena i Tomasz Florek w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: TVN Discovery
Sebastian Jaryszek „Junior”, Paweł Reduch, Kaja Karolina Chodorowska, Magdalena i Tomasz Florek w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: TVN Discovery


„Najgorsze polskie tatuaże” - sezon 2., emisja w poniedziałki i wtorki (od 30 sierpnia 2021 roku) o godz. 20:55 w TTV. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...