reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra nadawcą kanału Outdoor TV

dodano: 2021-08-06 04:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Vectra Events W środę, 21 lipca br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wyraziła zgodę firmie Vectra z Gdyni na modyfikację w koncesji na rozpowszechnianie w sieciach telekomunikacyjnych programu Vectra Events, poprzez zmianę nazwy tego kanału na Outdoor TV. Dostęp do kanału mają abonenci należącej do grupy Vectra sieci Multimedia Polska.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Vectra Events rozpoczął nadawanie 1 sierpnia 2016 roku. Stacja nawiązywała do rozpoczętego w 2015 roku testowego udostępniania przez sieć Vectra na kanale 255. okazjonalnych transmisji sportowych z różnych dyscyplin, takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, kickboxing czy taniec towarzyski. - Program Vectra Events ma głównie służyć do prezentowania wydarzeń, w których Vectra uczestniczy, lub które swoim charakterem czy treścią nawiązują do zadań spółki, świadczonych przez nią usług lub jej klientów - czytamy w opisie kanału. Koncesja obowiązuje od 29 lipca 2016 roku do 28 lipca 2026 roku (więcej tutaj i tutaj).

Stacja pod nazwą Outdoor TV wystartowała w piątek, 30 lipca br. W jej ramówce widzowie znajdą programy o przyrodzie, łowiectwie, wędkarstwie oraz surwiwalu, znane z anten stacji Michała Winnickiego. Dostęp do kanału mają abonenci należącej do grupy Vectra sieci Multimedia Polska (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...