reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe studio Canal+: głównym elementem ruchomy video wall

dodano: 2021-08-06 10:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Canal+ nowe studio W sobotę, 31 lipca w programie „Liga+” na CANAL+ Sport zaprezentowane zostało nowe studio przeznaczone dla wszystkich produkcji realizowanych na potrzeby anten CANAL+. Będą to między innymi magazyny piłkarskie, koszykarskie, tenisowe i żużlowe.

Liga+ CANAL+ Sport nowe studio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe studio CANAL+ jest w pełni przystosowane do realizacji programów w rozdzielczości 4K. Jego głównym elementem jest ruchomy video wall, który pozwala na dynamiczną zmianę scenografii. Ruchome panele LED pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni – w zależności od charakteru danego programu. Te elementy pozwalają na wyświetlanie obrazów w 33 mln pikseli (4 razy rozdzielczość 4K).

W nowym studiu CANAL+ dostępne są trzy plany zdjęciowe, które pozwalają nadać studyjnym programom publicystycznym odpowiedniej dynamiki. Nowością jest również nowe ramię kamerowe z kamerą 4K i ponad 200 czujnikami kalibracyjnymi. Pozwala to na wyświetlanie grafik wirtualnych i hologramów w najwyższej możliwej rozdzielczości w programach realizowanych na żywo.

Nowe studio zadebiutowało 31 lipca wraz z programem „Liga+” na CANAL+ (godz. 22:00). Pierwszym prowadzącym był Michał Wodziński, a jego gościem za pośrednictwem augumented reality (AR) był trener Radomiaka Radom – Dariusz Banasik.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...