reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe studio Canal+: głównym elementem ruchomy video wall

dodano: 2021-08-06 10:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Canal+ nowe studio W sobotę, 31 lipca w programie „Liga+” na CANAL+ Sport zaprezentowane zostało nowe studio przeznaczone dla wszystkich produkcji realizowanych na potrzeby anten CANAL+. Będą to między innymi magazyny piłkarskie, koszykarskie, tenisowe i żużlowe.

Liga+ CANAL+ Sport nowe studio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe studio CANAL+ jest w pełni przystosowane do realizacji programów w rozdzielczości 4K. Jego głównym elementem jest ruchomy video wall, który pozwala na dynamiczną zmianę scenografii. Ruchome panele LED pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni – w zależności od charakteru danego programu. Te elementy pozwalają na wyświetlanie obrazów w 33 mln pikseli (4 razy rozdzielczość 4K).

W nowym studiu CANAL+ dostępne są trzy plany zdjęciowe, które pozwalają nadać studyjnym programom publicystycznym odpowiedniej dynamiki. Nowością jest również nowe ramię kamerowe z kamerą 4K i ponad 200 czujnikami kalibracyjnymi. Pozwala to na wyświetlanie grafik wirtualnych i hologramów w najwyższej możliwej rozdzielczości w programach realizowanych na żywo.

Nowe studio zadebiutowało 31 lipca wraz z programem „Liga+” na CANAL+ (godz. 22:00). Pierwszym prowadzącym był Michał Wodziński, a jego gościem za pośrednictwem augumented reality (AR) był trener Radomiaka Radom – Dariusz Banasik.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...