reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Komediowy koniec lata w Romance TV

dodano: 2021-07-29 11:19
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Romance TV

Reiff gotowa na wyspę Romance TV W ostatni weekend lata kanał Romance TV przygotował dla swoich widzów wyjątkowe pożegnanie ze słońcem, morzem i wakacjami. W niedzielę, 28 sierpnia stacja zaprasza na całodzienny cykl komediowy „Pozdrowienia znad morza”, czyli dwa nowe seriale, których bohaterkami są dwie uczuciowe kobiety próbujące pogodzić swe życie osobiste i zawodowe. Jak wynikną z tego perypetie i zabawne sytuacje? Ostatni weekend lata warto spędzić z Romance TV.

„Reiff - gotowa na wyspę” w Romance TV
Reiff gotowa na wyspę Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ella Schön i Katharina Reiff to dwie kobiety o silnych charakterach, które zaproszą widzów na piękne wybrzeża Bałtyku i Morza Północnego i zagwarantują dzień pełen emocji. W towarzystwie prawdomównej i czasami zbyt szczerej Elli oraz dobrodusznej i naiwnej Kathariny o nudzie nie ma mowy! Serial komediowy „Ella Schön: Inny świat” będzie emitowany od samego niedzielnego ranka, już od godziny 08.45, a „Reiff - gotowa na wyspę” od 16.15 aż po północy! Romance TV zaprasza na cały dzień pełen śmiechu, miłości i zwrotów akcji!

Ella Schön: Inny świat
Ella Schön: Die Inselbegabung, Niemcy 2018
Emisja: niedziela, 28 sierpnia o godz. 08:45

Ella Schön, zatrudniona w firmie ubezpieczeniowej we Frankfurcie, niechętnie okazuje uczucia. Wynika to częściowo z tego, że cierpi na zespół Aspergera. Często nie potrafi zapanować nad swoimi odczuciami i mówi ludziom prawdę prosto w oczy. Okazuje się jednak, że akurat dzięki temu często zyskuje przychylność innych. Po śmierci męża Ella dowiaduje się, że odziedziczyła po nim nie tylko dom nad Bałtykiem, ale i Christinę, kobietę z dwojgiem dzieci, na dodatek w zaawansowanej ciąży. Christina nie chce opuścić domu odziedziczonego przez Ellę. Starania Elli o wyeksmitowanie nieproszonych mieszkańców domu utrudnia fakt, że zaczyna ona po prostu coraz bardziej lubić Christinę i jej dzieci.

Ella Schön: Jak to jest z tą miłością
Ella Schön: Das Ding mit der Liebe, Niemcy 2018
Emisja: niedziela, 28 sierpnia o godz. 10:30

Ella jakoś ułożyła swoje stosunki z Christiną i jej dziećmi. Zaczyna też pracę u adwokata Kollkampa. Jej pierwsza sprawa dotyczy akurat przyjaciółki Christiny, która została zwolniona z pracy, gdy była w ciąży. Wkrótce Ella odkrywa, że Josi ma kłopoty osobiste, w rozwiązaniu których nie pomoże jej żaden sąd świata.

Ella Schön: Naga prawda
Ella Schön: Die nackte Wahrheit, Niemcy 2019
Emisja: niedziela, 28 sierpnia o godz. 12:25

W rodzinie Kieperów, częścią której stała się Ella, odbywa się impreza z okazji początku roku szkolnego. Nieoczekiwanie jej uczestnicy dostrzegają przechadzającego się po wsi nagiego mężczyznę. Jest nim Holger Packebusch - właściciel lokalnego placu campingowego dla nudystów. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że doznał jakiegoś urazu psychicznego. Gdy następnego dnia mężczyzna pojawia się w kancelarii adwokackiej i przyznaje, że zdiagnozowano u niego demencję, Ella postanawia zająć się tą sprawą.

Ella Schön: Szalone rodzeństwo
Ella Schön: Sturmgeschwister, Niemcy 2019
Emisja: niedziela, 28 sierpnia o godz. 14:20

Ella spotyka na dworcu dwie nastolatki, które zamierzają uciec z domu. Namawia je do zmiany decyzji. Okazuje się, że dziewczyny czują się niedostatecznie kochane. Po rozmowie z Ellą matka dziewcząt zgadza się, by córki zamieszkały podczas wakacji w skonstruowanym w konarach drzewa domku Christiny. Christina próbuje pogodzić zwaśnione strony, odnosi jednak porażkę i jej mediacja się nie udaje. Tymczasem Ella odkrywa poruszającą serce tajemnicę rodziny. Ją i Christinę znów dosięga przeszłość - odnajdują stare listy ich wspólnego partnera Thomasa. Po ich lekturze każda z kobiet reaguje odmiennie, co w rezultacie ponownie je od siebie oddala.

Reiff - gotowa na wyspę: Nowy początek
Reiff für die Insel – Neubeginn, Niemcy 2012
Emisja: niedziela, 28 sierpnia o godz. 16:15

Dobroduszna adwokatka, Katharina Reiff, nakrywa swojego szefa i życiowego partnera na zdradzie. Jest zdruzgotana i kończy ten związek, rezygnując i z pracy. Razem ze swoją szesnastoletnią córką Nele wyjeżdża z Berlina na północnofryzyjską wyspę Föhr, do Marianny, matki Kathariny, która prowadzi tam pensjonat. Katharina chce ukończyć w spokoju zaoczne studia prawnicze i poradzić sobie z dręczącym ją syndromem Atlasa.

Reiff - gotowa na wyspę: Katharina i gruba ryba
Reiff für die Insel - Katharina und der ganz große Fisch, Niemcy 2013
Emisja: niedziela, 28 sierpnia o godz. 18:05

Katharina Reiff powoli przyzwyczaja się do życia na wyspie Föhr, odżywa i chce koniecznie zapanować nad męczącym jej psychikę syndromem Atlasa. Jednak wypadek samochodowy, któremu ulega nowoprzybyły proboszcz, krzyżuje jej plany. Poza tym na wyspie wybucha kilka pożarów, które ma zagasić dawny policjant, a obecny szef miejscowej ochotniczej straży pożarnej, Thies Quedens. Na wyspę przybywa też były przyjaciel Kathariny, adwokat Clemens Flöter, który pomaga swojemu zamożnemu klientowi w kupnie całej wyspy.

Reiff - gotowa na wyspę: Katharina i Duńczycy
Reiff für die Insel - Katharina und die Dänen, Niemcy 2014
Emisja: niedziela, 28 sierpnia o godz. 20:00

Thies Quedens i jego ojciec muszą zamknąć swoją nadmorską restaurację, ponieważ kilku gości zatruło się rybą. Zatruł się również cierpiący na ekstremalną krótkowzroczność autor bestsellerów, Jonas Mikkelsen, który podczas uporczywych wymiotów zgubił okulary i nie może w związku z tym dokończyć swojej najnowszej powieści. Wydawca Jonasa Mikkelsena chce pozwać właścicieli restauracji o odszkodowanie, co dla Thiesa i jego ojca oznacza klęskę finansową. Sprawą zajmuje się oczywiście Katharina Reiff. Jednak nieporadny powieściopisarz wzbudza w niej nie tylko współczucie, ale i głębsze uczucia. Katharina stoi między młotem a kowadłem.

Reiff - gotowa na wyspę: Katharina i pasterz
Reiff für die Insel - Katharina und der Schäfer, Niemcy 2015
Emisja: niedziela, 28 sierpnia o godz. 21:50

Katharina Reiff musi przejąć sprawę wędrownego pasterza Manuela. Stado jego owiec zdewastowało ośrodek campingowy, a jego samego nocą nieomal zabiło przewracające się drzewo. Okazuje się, że doszło do nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, a mężczyzna jest objęty programem ochrony świadków. Katharina zamierza namówić swojego przyjaciela Thiesa na mający się odbyć na wyspie bal. Nie wie, że Thies się w niej podkochuje...

Reiff - gotowa na wyspę: Katharina i wielki skarb
Reiff für die Insel - Katharina und der große Schatz, Niemcy 2015
Emisja: niedziela, 28 sierpnia o godz. 23:45

Katharina Reiff jest zdegustowana, albowiem mieszkańcy wyspy oczekują od niej rad, jakich nielegalnych sztuczek użyć, by poradzić sobie przed sezonem, zanim na wyspie zawitają turyści. Niestety ona sama też ma kłopoty ze znalezieniem następnego klienta. Na domiar złego zbliża się coroczny turniej regionalnej odmiany gry w bule.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite Quad

4-kanałowy modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Ma on 4 wejścia...

1 750 zł Więcej...