reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-23 - 2021-09-24

7-9.08 Polsat Sport: UFC, ligowy futbol i magazyny

dodano: 2021-08-06 06:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 7-8 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, mecz towarzyski piłkarek, mecze towarzyskie piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), FA Community Shield, Sky Bet Championship, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), PGE Ekstraliga, Moto2, Moto3, MotoGP, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga i League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarek, mecze towarzyskie piłkarzy, Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), FA Community Shield (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj) i League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

7 sierpnia (sobota)
5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

9:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport

9:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

10:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 FA Community Shield: „Community Shield Preview Show” - magazyn, Eleven Sports 2

10:15 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport

10:35 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Heusden-Zolder: kwalifikacje, Eleven Sports 1

10:55 KSW48, Polsat Sport Fight

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

11:07 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

11:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Review of the Season” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - GKS Katowice, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:45 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:25 Scottish Premiership: Dundee United FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Heusden-Zolder, Eleven Sports 2

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:15 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 Sky Bet Championship: Blackburn Rovers FC - Swansea City AFC, Eleven Sports 3
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

16:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

16:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 FA Community Shield: Leicester City FC - Manchester City FC, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

16:45 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Stade Brestois 29 Brest, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4, nSport+ i Canal+ Sport 2
komentują: Patryk Mirosławski i Dominik Guziak (w Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4) oraz Artur Kwiatkowski i Michał Bojanowski (w nSport+ i Canal+ Sport 2)

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Studio Tokio” - magazyn, Polsat News

17:45 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport

17:50 Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

18:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - SK Sigma Olomouc Ołomuniec, Polsat Sport Extra

18:55 Liga Portugal Bwin: Moreirense FC Moreira de Cónegos - Sport Lisboa e Benfica Lizbona, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Cafe

20:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Studio Tokio” - magazyn, Polsat Sport

20:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

20:20 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Chrobry Głogów, Ipla

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Troyes AC - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2
komentują: Mateusz Święcicki i Jakub Ostrowski (w Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4) oraz Filip Surma i Marek Jóźwiak (w Canal+ Sport 2)

21:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:00 La Liga Santander: „LaLiga Playoff” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

22:00 mecz towarzyski piłkarzy: Real Betis Balompie Sewilla - AS Roma Rzym, Polsat Sport

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 7 na 8 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

0:00 KSW30, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Major League Soccer (MLS): Columbus Crew - Atlanta United FC, Polsat Sport Extra

2:00 Ultimate Fighting Championship 265 (UFC265), Polsat Sport

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 KSW52, Polsat Sport Extra

8 sierpnia (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:45 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Cafe

9:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:05 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Heusden-Zolder: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

10:45 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Cafe

11:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport

11:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

11:07 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Flesz Studio Tokio” - serwis informacyjny, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

12:15 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport Extra

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź, Polsat Sport

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - RC Lens, Eleven Sports 1 i Canal+ Online
komentują: Julian Kowalski i Dominik Guziak (w Eleven Sports 1)

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Heusden-Zolder, Eleven Sports 2

13:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:25 Sky Bet Championship: Fulham FC Londyn - Middlesbrough FC, Eleven Sports 3

14:45 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport

14:45 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Cafe

14:50 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Stomil Olsztyn, Ipla

15:00 KSW31, Polsat Sport News

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Metz - Lille Olympique SC, Eleven Sports 2 i nSport+
komentują: Marcin Pawłowski i Mateusz Majak (w Eleven Sports 2) oraz Tomasz Smokowski i Michał Bojanowski (w nSport+)

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

17:15 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Studio Tokio” - magazyn, Polsat News

17:40 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:50 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Skra Częstochowa, Ipla

17:55 mecz towarzyski piłkarek: FC Barcelona - Juventus FC Turyn, Polsat Sport News

18:00 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

18:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 4

18:15 KSW47, Polsat Sport Fight

18:45 PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa - eWinner Apator Toruń, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Kuźbicki i Marcin Musiał

18:55 Liga Portugal Bwin: FC Porto - Belenenses SAD Lizbona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

19:00 Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 letnie igrzyska olimpijskie w Tokio: „Studio Tokio” - magazyn, Polsat Sport

20:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2
komentują: Mateusz Święcicki i Jakub Ostrowski (w Eleven Sports 2) oraz Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki (w Canal+ Sport 2)

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

21:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

21:25 mecz towarzyski piłkarzy: FC Barcelona - Juventus FC Turyn, Polsat Sport News

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Playoff” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 8 na 9 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:05 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Philadelphia Union, Polsat Sport Extra

0:10 „Ryzykanci” - program rozrywkowy, TV4

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...