reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Nova uruchamia kanał Nova Lady

dodano: 2021-08-06 10:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

logo nova lady kanał 360px.jpg Grupa TV Nova przygotowuje się do poszerzenia swojego portfolio kanałów. Jesienią uruchomi nowy kanał tematyczny Nova Lady, skierowany do kobiet. Zmiany czekają także widzów stacji Nova 2, której nazwa zostanie ponownie zmieniona na Nova Fun i będzie skierowana do młodszych widzów.

Nova TV
Nova TV kanały nowe Nova Fun 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesienią - konkretna data nie została jeszcze ogłoszona - uruchomiony zostanie nowy kanał Nova Lady, skierowany do kobiet.

- Poszerzamy portfolio stacji w ramach grupy Nova, dlatego wkrótce wprowadzimy nową stację Nova Lady. Jak sama nazwa wskazuje, skupi się na kobietach. Nie będziemy jeszcze publikować konkretnych formatów, które tam będziemy nadawali, ale już mogę Wam powiedzieć, że będzie to mieszanka popularnych czeskich i zagranicznych seriali romantycznych, filmów lub reality show – dodaje Silvia Majeská.


Nova 2 zostanie przemianowana na Nova Fun i skupi się jeszcze bardziej na treściach dla młodszych odbiorców.

- Filarami programowymi jesieni w Nova Fun będą popularne serie, które znane są z Nova 2, czyli Friends, The Big Bang Theory i Two and a Half Men, ale stopniowo dodamy kolejne formaty - mówi Silvia Majeská, dyrektor programowa Grupy Nova.

- Nowe logo i grafika są bardzo zabawne, oparte na ostrych, jasnych kolorach, które symbolizują zabawę, dobre samopoczucie i imprezę.


Nova Action nie zmienia swojej nazwy, ale przejdzie repozycjonowanie – zmieni koncepcję, grafikę i treść.

Stacja Nova Action skupi się jeszcze bardziej na widzach płci męskiej, oprócz popularnych seriali, takich jak Naval Investigation Service: New Orleans, na widzów czeka szereg reality show, takich jak SAS: Danny's cars (Counting Cars), gdzie serce każdego majsterkowicza i entuzjastyczny mechanik na pewno pobije. Nie zabraknie też reality-TV Treasure Hunters (American Pickers) czy serialu dokumentalnego Safe Borders ze środowiska australijskich kontroli granicznych na lotniskach.

- Małe stacje Grupy Nova mają wieloletnią silną pozycję na rynku. Zdecydowaliśmy jednak, że chcemy je jeszcze bardziej wzmocnić i przybliżyć naszym widzom nowe treści i nowe marki. Jesteśmy liderem rynku telewizyjnego i chcemy być zawsze do przodu i wyznaczać trendy – mówi Jakub Strýček, dyrektor marketingu TV Nova.


Część graficzną i koncepcyjną wykonała znana na całym świecie londyńska agencja Red Bee Media, która stoi za podobnymi projektami m.in. dla Universal TV, Discovery+, AMC Networks International czy BBC.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...