reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Znamy trenerów „The Voice of Poland” 12

dodano: 2021-08-07 06:58 | aktualizacja: 2021-08-07 11:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 11 września br. w kanale TVP2 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 12. sezonu programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. Uczestników oceniać będą Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”. Wcześniejsze edycje tego widowiska mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP Polonia i TVP Kobieta.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uczestnicy wybrani podczas precastingów zmierzą się na muzycznej scenie „The Voice of Poland” podczas „Przesłuchań w ciemno”, „Bitew”, „Nokautu” oraz odcinków „Live”, które zakończy „Wielki finał”.

W programie muzyczne talenty po raz pierwszy oceniać będzie wokalistka Sylwia Grzeszczak. Jej przeboje, które zna chyba cała Polska, znajdują się na szczytach list przebojów. Za swoją twórczość otrzymała kilkadziesiąt nagród muzycznych. Na oficjalnym kanale w serwisie YouTube utwory artystki wyświetlono dotychczas ponad 500 milionów razy (dane za TVP).

- Jestem niezwykle podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to, co wydarzy się na scenie „The Voice of Poland”, inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale. Osoby, które będą chciały się rozwijać, czy miały ciekawą osobowość. Zależy mi, aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać - mówi Sylwia Grzeszczak, która swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała m.in. w programach TVP „Od przedszkola do Opola” i „Szansa na sukces”. - Udział w programach talent show dał mi wiele siły, doświadczenia i pewności siebie, że nawet jeśli nie staje się na podium, nie można się poddawać w dążeniu do spełnienia marzeń - dodaje.


W programie, który zadebiutował na antenie TVP2 w 2011 roku, ponownie pojawi się Justyna Steczkowska - piosenkarka, kompozytorka i skrzypaczka. Będzie to jej czwarta edycja.

- Kiedy po raz pierwszy zasiadłam na obrotowym fotelu, program był zupełnie czymś nowym w polskiej telewizji do czego widzowie i utalentowani młodzi wokaliści dopiero się przyzwyczajali. Dziś ten program cieszy się wielkim zainteresowaniem, ma ogromną rzeszę fanów i cały czas wzbudza emocje. Według mnie, śmiało można powiedzieć, że „The Voice of Poland” to program kultowy

- wyznaje Justyna Steczkowska, którą widzowie mogli oglądać w drugiej, czwartej i piątej edycji muzycznego widowiska.


I choć format programu jest świetnie znany wokalistce, powrót do widowiska wiąże się z wielkimi emocjami.

- To, co towarzyszyło mi kiedyś i będzie zapewne towarzyszyć w najnowszej edycji to stres związany z żegnaniem uczestników. Decyzje dotyczące tego, kto przejdzie do kolejnego etapu, a czyja przygoda się zakończy są tak trudne, że zawsze jestem tym bardzo przejęta

- dodaje artystka.


W dwunastej edycji trenerem ponownie będzie legenda polskiej muzyki rockowej, Marek Piekarczyk, lider formacji TSA.

- Kiedyś „The Voice of Poland” było szansą, żebym mógł wyjść z cienia i dać się poznać zupełnie nowemu pokoleniu. Jednak szybko stał się dla mnie programem, w którym miałem szansę podziwiać determinację i wielką odwagę młodych ludzi walczących o swoje marzenia. Pierwsza edycja, w której wziąłem udział, była tajemnicą. Wszystko było nowe. Dziś wiele rzeczy się zmieniło, ale wciąż fascynują mnie jego uczestnicy. Nowe głosy, nowe talenty i ciekawe osobowości, które będziemy mogli odkrywać - tłumaczy Marek Piekarczyk. - Liczę na to, że mam jeszcze wyczucie, żeby odkryć osobowość, która kryje się za wyjątkowym głosem. Uważam, że na polskiej scenie muzycznej wciąż brakuje wyjątkowych osobowości, których pojawienie się zapiera dech w piersiach. Takich, które się kocha, które być może bulwersują, ale wszyscy czekają na ich koncerty i płyty. Takich ludzi potrzebujemy i takich artystów chciałbym spotkać i pomóc im w ich zawodowej ścieżce - dodaje.


Trenera Marka Piekarczyka widzowie pamiętają z drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji „The Voice of Poland” oraz pierwszej edycji „The Voice Senior” (więcej tutaj).

W nowej odsłonie „The Voice of Poland” nie zabraknie tych, którzy najdłużej w historii polskiej edycji pomagają młodym talentom w rozwijaniu muzycznych skrzydeł. Tomson i Baron z zespołu Afromental zasiądą na trenerskich fotelach po raz dziesiąty. Trenowali też w „The Voice Kids” (więcej tutaj).

- Kiedy wspominam naszą pierwszą edycję, w której zostaliśmy trenerami, byliśmy z Tomsonem dwójką bardzo niepewnych siebie chłopaków mierzących się z materią, o której nie mieli zbyt dużego pojęcia. Dzisiaj widzę dwóch trenerów, którzy przez dziewięć dotychczasowych edycji nauczyli się jak traktować siebie, innych trenerów a przede wszystkim uczestników. To właśnie oni są sercem, siłą i energią tego programu. Przychodzą i dają nam wszystkim paletę emocji. Dlatego każda edycja jest inna i każdą nową jesteśmy podekscytowani

- wyjaśnia Aleksander Milwiw-Baron „Baron”.

- Każda odsłona jest inna i odczuwają to nie tylko widzowie, ale także i my. Każdą edycję tworzą sytuacje i doznania, którymi kierują przede wszystkim uczestnicy

- dodaje Tomasz Lach „Tomson”.


Premiera dwunastej edycji „The Voice of Poland” odbędzie się w sobotę, 11 września br. w TVP2. Przypomnijmy, że jedenastą edycję „The Voice of Poland” wygrał Krystian Ochman. Dodajmy, że na przestrzeni lat w jury programu zasiadali m.in. Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Patrycja Makowska, Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny „Piasek”, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”, natomiast gospodarzami widowiska byli Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka, Magdalena Mielcarz, Wiktoria Gąsiewska, Halina Mlynkova, Hubert Urbański i Tomasz Kammel (więcej tutaj).
 
Tomasz Lach „Tomson”, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
Tomasz Lach „Tomson”, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP


„The Voice of Poland” - sezon 12., emisja w soboty (od 11 września 2021 roku) w TVP2. Wcześniejsze edycje tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Polonia i TVP Kobieta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...