reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zabójcza akcja” w sierpniu w AMC

dodano: 2021-08-07 10:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W sierpniu br. kanał AMC poleca swoim widzom w ramach pasma „Zabójcza akcja” takie produkcje filmowe jak „Go”, „Wydział Zabójstw, Hollywood”, „Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych”, „Radiowóz”, „Sposób na morderstwo”, „Taniec z nieznajomym”, „Zabójczy układ” i „The Raid 2: Infiltracja”.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, efektowne przekręty, skomplikowane śledztwa, chęć zemsty, próba zerwania z przestępczą przeszłością - w sobotnie sierpniowe wieczory (od 7 sierpnia br.) kanał filmowy AMC zdominuje „Zabójcza akcja”. W ramach pasma, w nietypowej komedii „Go” osoby z trzech zupełnie różnych środowisk niespodziewanie wplątują się w narkotykowy biznes. Film „Wydział zabójstw, Hollywood” opowiada o dwóch detektywach, którzy muszą pogodzić niełatwą pracę śledczego z innymi zajęciami, takimi jak prowadzenie biura nieruchomości czy granie w hollywoodzkich produkcjach. W „Sposobie na morderstwo” wiodący pozornie idealne, ale nudne życie architekt wpada w kłopoty, gdy za bardzo interesuje się pewnym zabójstwem, z kolei film „Zabójczy układ” pokazuje losy chińskiego płatnego zabójcy, który odmawia przyjęcia zlecenia na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki, stając się tym samym celem swoich szefów. Stacja AMC odpala cykl „Zabójcza akcja” w każdy sobotni wieczór sierpnia br. (więcej tutaj)

„Zabójcza akcja” w AMC:

„Go” („Go”)
reżyser: Doug Liman, występują: Katie Holmes, Sarah Polley, William Fichtner i Jay Mohr
emisja: w sobotę, 7 sierpnia br. o 22:00

Niekonwencjonalna komedia, której akcja rozgrywa się w ciągu 24 godzin w Los Angeles i Las Vegas. Historia przedstawiona jest z perspektywy trzech grup: pary nastoletnich kasjerek z supermarketu, beztrosko imprezujących chłopaków oraz dwóch gwiazd telewizji. Wszystkich bohaterów łączy to, że znajdują się w samym środku prawdziwego narkotykowego przekrętu.

„Wydział Zabójstw, Hollywood” („Hollywood Homicide”)
reżyser: Ron Shelton, występują: Lena Olin, Harrison Ford, Josh Hartnett, Bruce Greenwood i Isaiah Washington
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 7 na 8 sierpnia br. o 0:00

W Hollywood nikt nie jest tym, kim naprawdę chce być. Dotyczy to także dwóch policjantów - detektywa Joego Gavilana i jego początkującego partnera K.C. Caldena. Joe zmaga się z przynoszącym same problemy biurem nieruchomości, a K.C. dopiero zaczyna karierę aktorską. W dodatku muszą rozwiązać sprawę morderstwa. A może to być trudne i komiczne zadanie - nie dość, że starają się złapać siedzącego im na ogonie podejrzanego, to jeszcze próbują łączyć ze sobą różne kariery i jednocześnie pozostać przy życiu tak długo, jak to możliwe.

„Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych” („Boondock Saints II: The All Saints Day”)
reżyseria: Troy Duffy, występują: Norman Reedus, Sean Patrick Flanery, Billy Connolly, Willem Dafoe i Clifton Collins Jr.
emisja: w sobotę, 14 sierpnia br. o 22:00

Przez osiem lat bracia mieszkali razem ze swoim ojcem na owczej farmie położonej w odludnych rejonach Irlandii. Pewnego dnia ich wuj oznajmił im, że zostali wrobieni w morderstwo katolickiego księdza z Bostonu. Mężczyźni muszą wrócić do Stanów Zjednoczonych Ameryki, by nie tylko odzyskać swoje dobre imię, ale także odnaleźć ludzi, przez których znaleźli się w takim położeniu.

„Radiowóz” („Cop Car”)
reżyser: Jon Watts, występują: Camryn Manheim, Kevin Bacon, Shea Whigham i James Freedson-Jackson
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 14 na 15 sierpnia br. o 0:15

Dwóch zbuntowanych chłopców odnajduje ukryty na zacisznej polanie opuszczony samochód policyjny. Postanawiają wybrać się nim na przejażdżkę. Gdy szeryf z małego miasteczka (Kevin Bacon) wyrusza na poszukiwania swojego zaginionego wozu, chłopcy znajdują się w centrum morderczej gry w kotka i myszkę, a jedynym wyjściem z tej sytuacji jest nadepnięcie na gaz - na tyle mocno, na ile pozwoli auto gliniarza.

„Sposób na morderstwo” („A Kind of Murder”)
reżyseria: Andy Goddard, występują: Jessica Biel, Haley Bennett, Patrick Wilson i Vincent Kartheiser
emisja: w sobotę, 21 sierpnia br. o 22:00

Nowy Jork lat 60. ubiegłego wieku. Walter Stackhouse jest odnoszącym sukcesy architektem. Wraz z żoną, piękną Clarą, wiodą pozornie idealne życie. Jednak fascynacja mężczyzny pewnym nierozwiązanym morderstwem wpędza go w poważne kłopoty. Nie dość, że musi bawić się w kotka i myszkę ze sprytnym mordercą i zbyt ambitnym detektywem, to jeszcze pożąda innej kobiety.

„Taniec z nieznajomym” („Dance with a Stranger”)
reżyseria: Mike Newell, występują: Miranda Richardson, Rupert Everett i Ian Holm
emisja: w sobotę, 21 sierpnia br. o 23:35

Oparta na faktach opowieść o ludziach, którzy byli gotowi na złamanie obsesyjnie klaustrofobicznych przekonań panujących w Anglii na początku lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. W kraju panuje system klasowy, dużą wagę przywiązuje się do statusu społecznego, a dodatkowo powoli rozpada się moralność poprzedniego pokolenia, które tak niedawno wygrało wojnę światową i straciło imperium. W owym czasie w Anglii nie istnieją choroby psychiczne, nie wybacza się rozwodów, a jeśli rodzina ma problemy, to trzyma je w zakamarkach domowego zacisza. Każdy obywatel ma swoją stałą pozycję w hierarchii społecznej, którą bez trudu da się rozpoznać na podstawie akcentu. Sportretowana w filmie Ruth Ellis, w ostatnim liście do matki swojej ofiary, wyraźnie obwiniała te wartości i tych, którzy je kultywowali widząc w nich przyczynę tego, że skazano ją na karę śmierci przez powieszenie.

„Zabójczy układ” („The Replacement Killers”)
reżyseria: Antoine Fuqua, występują: Mira Sorvino, Chow Yun-fat, Michael Rooker i Kenneth Tsang
emisja: w sobotę, 28 sierpnia br. o 22:00

Zawodowy zabójca John Lee napotyka śmiertelnie niebezpieczne przeszkody, próbując zerwać z brutalną przeszłością. Dostaje zlecenie morderstwa siedmioletniego chłopca. Kiedy odmawia, jego szefowie postanawiają się go pozbyć. Chcąc uciec przed przeznaczeniem, próbuje wrócić do Chin. Pomaga mu w tym piękna fałszerka dokumentów, Meg Coburn.

„The Raid 2: Infiltracja” („The Raid II”)
reżyseria: Gareth Evans, występują: Julie Estelle, Iko Uwais, Yayan Ruhian i Arifin Putra
emisja: w sobotę, 28 sierpnia br. o 23:45

Działający pod przykrywką policjant z Dżakarty ma za zadanie rozbić siatkę wpływowych i zorganizowanych grup przestępczych. Przy okazji chce znaleźć dowody na to, że policja jest skorumpowaną instytucją. Mężczyzna ściąga na siebie ogromne ryzyko, ale jego działaniom przyświeca jeden cel - chce za wszelką cenę ochronić żonę i dziecko.

„Zabójcza akcja” - emisja w soboty (od 7 sierpnia 2021 roku) o godz. 22:00 w AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...