reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startują Nova Sport 3 i 4

dodano: 2021-08-06 10:45
autor: RO | źródło: satelitnatv.sk/parabola.cz

Nova Sport W piątek, 13 sierpnia br. o godz. 18:30 na czeskim i słowackim rynku ruszą zupełnie nowe kanały sportowe Nova Sport 3 i Nova Sport 4. Kilka dni później (17 sierpnia) wystartuje również Premier Sport 2. Wraz z uruchomieniem nowych stacji dojdzie do zamknięcia obecnych kanałów sportowych z portfolio DIGI Sport.

Nova Sport 3 i Nova Sport 4
Nova Sport 3 i Nova Sport 4


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Programy pojawią się na systemach satelitarnych Thor (0,8°W) i Intelsat 10-02 (1°W), z których mają być dostępne dla klientów T-Mobile SAT TV (w Czechach), Magio Sat i Nová Digi TV SK (obie na Słowacji). W przypadku rozwiązania praw również w ofercie Telly CZ.

Choć nowe kanały sportowe będą oferować niemal wszystko, co DIGI Sport i dodatkowo Ligę Mistrzów UEFA, to nie będą udostępniane klientom Digi TV w podstawowym pakiecie Standard, tak jak poprzednie kanały DIGI Sport 1, DIGI Sport 2 i DIGI Sport 3. Platforma Digi wprowadzi nowe stacje do wyższego pakietu premium. - Ze względu na zawartość premium, kanały zostaną włączone do pakietu Premium od 14,6 euro miesięcznie, podaje operator. Klienci z podstawowym pakietem Standard nie będą mieli dostępu do trzech nowych produktów. Jeśli będą zainteresowani, to będą musieli przejść na wyższy pakiet Premium, który jest o 5 euro droższy.

Widzowie na Nova Sport 3 i Nova Sport 4 będą mogli oglądać nie tylko Ligę Mistrzów UEFA, ale także włoską Serie A, hiszpańską La Liga i niemiecką Bundesligę. Premier Sport 2 pokaże relacje z Ligi Mistrzów.

Premier Sport z angielską Premier League, a także inne kanały sportowe Eurosport 1 i 2, Sport 1 i 2, Nova Sport 1 i 2 oraz Arena Sport 1 pozostaną w pakiecie Standard.

Źródło: satelitnatv.sk  parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...