reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Paramount+ na Sky w całej Europie

dodano: 2021-08-08 11:59 | aktualizacja: 2021-08-08 16:10
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Paramount Plus logo white 360px.jpg ViacomCBS Networks International i Sky ogłosiły, że usługa streamingu Paramount+ zostanie uruchomiona na platformach Sky w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech w 2022 roku. Koncern VCNI uważa, że umowa ta jest kluczem do przyśpieszenia globalnych ambicji w zakresie przesyłania strumieniowego.

Sky UK


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Planowany start jest częścią nowej, wieloletniej umowy dystrybucyjnej, która obejmuje również rozszerzenie oferty kanałów płatnej telewizji ViacomCBS oraz odnowienie współpracy ze Sky jako partnera sprzedaży reklam na wybranych rynkach.
 

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą długotrwałą współpracę ze Sky, aby kontynuować dostarczanie wiodącego portfolio marek rozrywkowych premium ViacomCBS klientom Sky oraz co ważne, wprowadzić Paramount+ dla nowych odbiorców na wszystkich rynkach Sky, w tym w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii i Austrii

- powiedział komentując rozwój prezes i dyrektor generalny VCNI, Raffaele Annecchino.

To kolejny przykład na to, jak wprowadzamy innowacje dla naszych klientów i dalej gromadzimy najlepsze aplikacji i treści w jednym miejscu na Sky Q, dając im więcej telewizji do oglądania niż kiedykolwiek wcześniej. Paramount+ to doskonała usługa z szeroką gamą fantastycznych filmów i seriali telewizyjnych, a nowa i szersza umowa z ViacomCBS przyniesie korzyści obu firmom

- powiedział wiceprezes wykonawczy i dyrektor Sky w Wielkiej Brytanii i Europie, Stephen van Rooyen.


Po uruchomieniu, abonenci Sky Cinema otrzymają Paramount+ bez dodatkowych kosztów, co oznacza, że będą mieli dostęp do dwóch usług obok siebie z ponad 10 tys. dodatkowych treści w jednej cenie. W ramach współpracy filmy fabularne Paramount Pictures pozostaną dostępne w Sky Cinema w Wielkiej Brytanii i dołączą do Sky Cinema w Niemczech i we Włoszech w 2022 roku. Wszyscy pozostali klienci Sky będą mogli subskrybować Paramount+ jako dodatek do ich konta.

Paramount+ obejmuje katalog oryginalnych seriali i popularnych filmów z każdego gatunku ze znanych na całym świecie marek i studiów produkcyjnych, w tym Showtime, BET, CBS, Comedy Central, MTV, Nickelodeon, Paramount Pictures i Smithsonian Channel, a także katalog najlepszych treści lokalnych.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...