reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmowa sierpniówka w CBS Europa

dodano: 2021-08-08 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Europa W dniach 13-15 sierpnia br. kanał CBS Europa w ramach pasma „Sierpniowy weekend z CBS Europa” poleca takie filmy jak „Album ze zdjęciami”, „Niedziele u Tiffany'ego”, „Ktoś nad tobą czuwa”, „Zawieszeni na drzewie”, „Wymarzeni”, „Miłość w winnicy”, „Biała hrabina”, „Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom”, „W rytmie hip-hopu 2”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Ognie świętego Elma”, „Lato miłości”, „Wbrew jej woli”, „Dama w vanie”, „Kapuśniaczek”, „Okruchy dnia”, „Król Ralph”, „Prezydent - miłość w Białym Domu”, „Holiday”, „Słodkie zmartwienia”, „Druhny”, „American Pie: Wesele”, „Pokój zwierzeń”, „Marzyciel”, „Skrzydełko czy nóżka?”, „Zagubione serca”, „Joe Black” i „W stronę Marrakeszu”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w dniu sierpniowych świąt oraz podczas poprzedzającego je weekendu (13-15 sierpnia br.) kanał CBS Europa pokaże filmowe hity z największymi gwiazdami. Na antenie pojawią się zarówno znane i lubiane przez widzów kanału produkcje, jak i premiery. W ciepły sierpniowy weekend będzie można zobaczyć między innymi: film „Słodkie zmartwienia” z Alicią Silverstone, Britanny Murphy i Paulem Ruddem w rolach głównych, śledzący zabawne losy licealistki pragnącej zeswatać ze sobą parę samotnych nauczycieli; melodramat „Biała hrabina”, opowiadający o zawiłej relacji rosyjskiej arystokratki oraz niewidomego amerykańskiego dyplomaty; film biograficzny „Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom” ukazujący początki związku pary książęcej; ciepłą komedię romantyczną „Holiday” z Cameron Diaz, czy przebojową komedię „Druhny” z plejadą gwiazd. Na najlepsze filmy w gwiazdorskiej obsadzie stacja CBS Europa zaprasza od 13 do 15 sierpnia br. (więcej tutaj)

„Sierpniowy weekend z CBS Europa” w CBS Europa:

„Sierpniowy weekend z CBS Europa”:
emisja: od piątku, 13 sierpnia br. o 5:55
15 sierpnia wypadają dwa święta - państwowe Wojska Polskiego, natomiast w kościele katolickim Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwane również świętem Matki Bożej Zielnej, gdyż święci się wtedy kwiaty, zioła i kłosy zbóż. W tym dniu obchodzimy także rocznicę bitwy warszawskiej z 1920 roku, określanej też jako Cud nad Wisłą. W dniu sierpniowych świąt oraz podczas poprzedzających je weekendowych dni (13-15 sierpnia br.) kanał CBS Europa przygotował filmową ofertę. Stacja pokaże takie produkcje jak „Album ze zdjęciami” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 5:55), „Niedziele u Tiffany'ego” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 7:30) (więcej tutaj), „Ktoś nad tobą czuwa” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 9:15) (więcej tutaj), „Zawieszeni na drzewie” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 11:05), „Wymarzeni” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 12:55), „Miłość w winnicy” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 14:45), „Biała hrabina” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 16:30), „Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 19:05), „W rytmie hip-hopu 2” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 21:00), „Robin Hood: Książę złodziei” (emisja w piątek, 13 sierpnia br. o godzinie 22:50), „Ognie świętego Elma” (emisja w nocy z piątku na sobotę, z 13 na 14 sierpnia br. o godzinie 1:40), „Lato miłości” (emisja w nocy z piątku na sobotę, z 13 na 14 sierpnia br. o godzinie 3:45) (więcej tutaj), „Wbrew jej woli” (emisja w sobotę, 14 sierpnia br. o godzinie 5:55), „Dama w vanie” (emisja w sobotę, 14 sierpnia br. o godzinie 7:45) (więcej tutaj), „Kapuśniaczek” (emisja w sobotę, 14 sierpnia br. o godzinie 9:45) (więcej tutaj), „Okruchy dnia” (emisja w sobotę, 14 sierpnia br. o godzinie 11:45) (więcej tutaj), „Król Ralph” (emisja w sobotę, 14 sierpnia br. o godzinie 14:20), „Prezydent - miłość w Białym Domu” (emisja w sobotę, 14 sierpnia br. o godzinie 16:15), „Holiday” (emisja w sobotę, 14 sierpnia br. o godzinie 18:25), „Słodkie zmartwienia” (emisja w sobotę, 14 sierpnia br. o godzinie 21:00), „Druhny” (emisja w sobotę, 14 sierpnia br. o godzinie 22:55), „American Pie: Wesele” (emisja w nocy z soboty na niedzielę, z 14 na 15 sierpnia br. o godzinie 1:20), „Pokój zwierzeń” (emisja w nocy z soboty na niedzielę, z 14 na 15 sierpnia br. o godzinie 3:15), „Marzyciel” (emisja w niedzielę, 15 sierpnia br. o godzinie 5:55) (więcej tutaj), „Skrzydełko czy nóżka?” (emisja w niedzielę, 15 sierpnia br. o godzinie 10:30), „Zagubione serca” (emisja w niedzielę, 15 sierpnia br. o godzinie 21:00), „Joe Black” (emisja w niedzielę, 15 sierpnia br. o godzinie 23:35) i „W stronę Marrakeszu” (emisja w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 15 na 16 sierpnia br. o godzinie 3:05).

„Biała hrabina” („The White Countess”)
produkcja: Wielka Brytania/Stany Zjednoczone Ameryki, 2005 rok, reżyseria: James Ivory, obsada: Natasha Richardson, Ralph Fiennes, Lynn Redgrave, Vanessa Redgrave, John Wood, Madeleine Potter, Madeleine Daly, Allan Corduner, Timur Engalychev, Lucy Sutton, Amir Maimon, Itay Eltahan, Dan Herzberg, Aislín McGuckin i Dong Fu Lin
emisja: w piątek, 13 sierpnia br. o 16:30

Natasha Richardson i Ralph Fiennes, czyli rosyjska arystokratka i niewidomy amerykański dyplomata w Szanghaju. Szanghaj, lata 30. ubiegłego wieku. Do miasta przybywa były amerykański dyplomata, niewidomy Todd Jackson. Tu poznaje piękną hrabinę Sofię Belinskayą, która uciekła z Rosji wraz z córeczką Katyą i krewnymi. Aby utrzymać dziecko i rodzinę, Sofia pracuje jako fordanserka. Zauroczony kobietą Todd proponuje jej pracę w swoim nocnym klubie Biała Hrabina, który otwiera w Szanghaju z pomocą tajemniczego Japończyka, Matsudy. Między Toddem a Sofią zaczyna rodzić się uczucie, jednak nadchodzące szczęście przerywa japoński atak na Szanghaj. Wszyscy w panice usiłują opuścić miasto.

„Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom” („Harry and Meghan: A Royal Romance”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2018 rok, reżyseria: Menhaj Huda, obsada: Murray Fraser, Parisa Fitz-Henley, Laura Mitchell, Francesca Bianchi, Melanie Nicholls-King, Steve Coulter, Burgess Abernethy, Sasha Rojen, Barbara Wallace, Marlie Collins, Trevor Lerner, Clare Filipow, Patti Allan, David Quinlan, Marc-Anthony Massiah i Robert Lawrenson 
emisja: w piątek, 13 sierpnia br. o 19:05

Książę Harry, młodszy syn brytyjskiego następcy tronu, wciąż się nie ustatkował. Pewnego dnia zostaje umówiony na randkę w ciemno. I tak spotyka Meghan Markle - amerykańską aktorkę. Między parą od razu rodzi się uczucie. Harry zdaje sobie sprawę, że dla jego rodziny związek z Amerykanką, aktorką i rozwódką będzie trudny do zaakceptowania. W dodatku jego romans wzbudza ogromne zainteresowanie plotkarskich mediów. Wbrew wszystkim Harry i Meghan walczą o prawo do bycia razem. Wieść o związku księcia Harry'ego z Meghan Markle obiegła świat w 2016 roku. Dwa lata później para stanęła przed ołtarzem, a amerykańska aktorka o afroamerykańskich korzeniach przyjęła tytuł księżnej Sussex.

„W rytmie hip-hopu 2” („Save the Last Dance 2”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2006 rok, reżyseria: David Petrarca, obsada: Izabella Miko, Columbus Short, Jacqueline Bisset, Maria Brooks, Aubrey Dollar, Zoe Ian Brennan, Tracey Armstrong „Tre”, Seana McKenna i Shaffer Chimere Smith „Ne-Yo”
emisja: w piątek, 13 sierpnia br. o 21:00

Izabella Miko jako młoda balerina, która zaczyna naukę w prestiżowej szkole Juilliarda. Sara Johnson opuszcza Chicago, gdzie mieszkała od śmierci matki, by rozpocząć naukę w nowojorskiej Juilliard School. Marzenie o byciu primabaleriną może stać się rzeczywistością, gdy nauczycielką Sary zostaje wymagająca Monique Delacroix. Jednak okazuje się, że życie szkolne to nie tylko balet. Sara trafia na zajęcia z historii hip-hopu do młodego wykładowcy Milesa Sultana. Jej miłość do tej muzyki i tańca odżywa na nowo, ale pogodzenie jej z miłością do klasycznego baletu może nie być łatwe.

„Robin Hood: Książę złodziei” („Robin Hood: Prince of Thieves”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1991 rok, reżyseria: Kevin Reynolds, obsada: Kevin Costner, Morgan Freeman, Mary Elizabeth Mastrantonio, Christian Slater, Alan Rickman, Geraldine McEwan, Michael McShane, Brian Blessed, Michael Wincott, Nick Brimble, Soo Drouet, Daniel Newman, Daniel Peacock, Walter Sparrow i Harold Innocent
emisja: w piątek, 13 sierpnia br. o 22:50

Robin z Locksley wraca do Anglii wraz ze spotkanym w niewoli u Saracenów Maurem, Azeemem. Bohater przed laty wyruszył na krucjatę; teraz odkrywa, że po śmierci ojca jego majątek zagarnął szeryf z Nottingham, który nadużywa władzy pod nieobecność walczącego w wojnach krzyżowych króla Ryszarda Lwie Serce. Robin zaszywa się w lesie Sherwood, gdzie zostaje przywódcą bandy dającej się we znaki szeryfowi i wspomagającej ubogich mieszkańców. Należą do niej Azeem, Szkarłatny Will, braciszek Tuck i Mały John. Wkrótce imię Robin Hooda staje się sławne, a swoje serce szlachetnemu rzezimieszkowi oddaje piękna lady Marion. Jednak ukochana Robina budzi też zainteresowanie szeryfa z Nottingham.

„Król Ralph” („King Ralph”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1991 rok, reżyseria: David S. Ward, obsada: John Goodman, Peter O'Toole, John Hurt, Camille Coduri, Richard Griffiths, Leslie Phillips, James Villiers, Joely Richardson, Niall O'Brien, Julian Glover, Judy Parfitt, Ed Stobart, Gedren Heller, Rudolph Walker i Michael Johnson
emisja: w sobotę, 14 sierpnia br. o 14:20

John Goodman jako potomek brytyjskiej rodziny królewskiej z nieprawego łoża. Brytyjska rodzina królewska ginie w kuriozalnych okolicznościach. Sprawą priorytetową jest znalezienie następcy tronu, wszak stawką jest zachowanie i przedłużenie monarchii. Poszukiwania trwają do chwili znalezienia artysty estradowego z Las Vegas. Ralph okazuje się potomkiem angielskiego księcia Warrena, oczywiście z nieprawego łoża. Mężczyzna musi szybko dostosować się do nowej sytuacji. Przechodzi błyskawiczny kurs dobrych manier, dworskiej etykiety i kontaktowania się z podwładnymi. Jednak Ralph ma niepokorny charakter i ciężko go przystosować do sztywnych zasad. Niebawem napotka kolejne przeszkody. Spisek mający pozbawić go władzy jest snuty przez lorda Willinghama. Bycie królem okaże się niełatwym zadaniem.

„Prezydent - miłość w Białym Domu” („The American President”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1995 rok, reżyseria: Rob Reiner, obsada: Michael Douglas, Annette Bening, Martin Sheen, Michael J. Fox, Anna Deavere Smith, Samantha Mathis, Shawna Waldron, David Paymer, Anne Haney, Richard Dreyfuss, Nina Siemaszko, Wendie Malick, Beau Billingslea, Gail Strickland i Joshua Malina
emisja: w sobotę, 14 sierpnia br. o 16:15

Romantyczne perypetie prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Czy wolno mu pójść za głosem serca? Prezydent Andrew Shepherd - wdowiec samotnie wychowujący 12-letnią córkę - cieszy się ogromną popularnością i sympatią. Gdy w Białym Domu pojawia się nowa lobbystka na rzecz środowiska, Syndey Ellen Wade, prezydent od pierwszej chwili ulega jej urokowi. Tego samego wieczora zaprasza ją na oficjalną kolację z nowo wybranym prezydentem Francji. Wkrótce prasa zaczyna huczeć od plotek o nowej dziewczynie Shepherda. Ten fakt postanawia wykorzystać senator Bob Rumson, który startuje w prezydenckich wyborach z ramienia opozycji. 

„Holiday” („The Holiday”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2006 rok, reżyseria: Nancy Meyers, obsada: Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black, Eli Wallach, Edward Burns, Rufus Sewell, Miffy Englefield, Emma Pritchard, Sarah Parish, Shannyn Sossamon, Bill Macy, Shelley Berman, Kathryn Hahn i John Krasinski
emisja: w sobotę, 14 sierpnia br. o 18:25

Jak czytamy w opisie, jedna z najbardziej znanych i lubianych współczesnych komedii romantycznych. Gwiazdorska obsada oraz niebanalna fabuła przyciągnęły widzów na całym świecie. Amanda zrywa z chłopakiem - zdradził, więc jej kolejny związek odchodzi do przeszłości. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia w Los Angeles tylko potęgują poczucie osamotnienia. Tymczasem na angielskiej prowincji podobne rozczarowania miłosne przeżywa Iris. Pracująca w miejscowej gazecie kobieta jest beznadziejnie zakochana w Jasperze. Czarę goryczy przelewa wiadomość o zaręczynach jej obiektu westchnień z inną kobietą. Amanda i Iris postanawiają odpocząć. Bohaterki nie znają się, lecz połączy je internetowa aplikacja do zamiany domów. Na czas świąt Bożego Narodzenia Iris ląduje w luksusowym domu w Los Angeles, a Amanda na angielskiej wsi.

„Słodkie zmartwienia” („Clueless”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1995 rok, reżyseria: Amy Heckerling, obsada: Alicia Silverstone, Stacey Dash, Brittany Murphy, Paul Rudd, Donald Faison, Elisa Donovan, Breckin Meyer, Jeremy Sisto, Dan Hedaya, Aida Linares, Wallace Shawn, Twink Caplan, Justin Walker
emisja: w sobotę, 14 sierpnia br. o 21:00

Czy pragnąca czynić dobro nastoletnia intrygantka z Beverly Hills odniesie sukces? Cher Horowitz to piętnastoletnia licealistka - córka zamożnego prawnika, która mieszka w pięknym w domu w Beverly Hills. Dziewczyna jest ikoną stylu, a jej czas wypełniają zakupy, szkolne intrygi i wałęsanie się z najlepszą przyjaciółką Dionne. Niestety idealne życie Cher może się zmienić, jeśli ojciec dowie się, że semestralna ocena z przygotowania dyskusji obniży jej średnią. Dlatego Cher i Dionne postanawiają uszczęśliwić surowego pana Halla, swatając go z samotną nauczycielką panną Geist. Sukces Cher jest spektakularny, ocena podwyższona, a bohaterka rozsmakowana w czynieniu dobrych uczynków. Kiedy w szkole zjawia się nowa uczennica, przyjaciółki pragną przeobrazić Tai na swoje podobieństwo. Zadanie nie będzie łatwe. 

„Druhny” („Bridesmaids”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2011 rok, reżyseria: Paul Feig, obsada: Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey, Ellie Kemper, Chris O'Dowd, Jill Clayburgh, Matt Lucas, Rebel Wilson, Michael Hitchcock, Tim Heidecker
emisja: w sobotę, 14 sierpnia br. o 22:55

Radosne przygotowania do ślubu stają się koszmarem, gdy o funkcję pierwszej druhny walczą przyjaciółki panny młodej. Annie nie wiedzie się w życiu - ani zawodowym, ani uczuciowym. Jedyną osobą, na którą zawsze może liczyć, jest jej najlepsza przyjaciółka Lillian. Kobieta zaręcza się właśnie ze swoim chłopakiem Dougiem i, oczywiście, prosi Annie, aby została jej pierwszą druhną. Wkrótce bohaterka poznaje pozostałe druhny: Ritę, Beccę, Megan i Helen. Ta ostatnia zrobi wszystko, by zająć miejsce Annie. Jak czytamy w opisie, „Druhny” to zwariowana komedia z wątkiem romantycznym. Twórcy z jednej strony bawią się wątkiem kobiecej rywalizacji, z drugiej - w udany sposób (i chwilami na poważnie) opowiadają o przyjaźni, emocjach i miłości z kobiecej perspektywy. Film zdobył uznanie krytyków oraz nominacje do wyróżnień filmowych - nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, Złotych Globów i BAFTA.

„Zagubione serca” („Random Hearts”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1999 rok, reżyseria: Sydney Pollack, obsada: Harrison Ford, Kristin Scott Thomas, Charles S. Dutton, Bonnie Hunt, Dennis Haysbert, Sydney Pollack, Richard Jenkins, Paul Guilfoyle, Susanna Thompson, Peter Coyote, Dylan Baker, Lynne Thigpen, Susan Floyd, Bill Cobbs, Kate Mara
emisja: w niedzielę, 15 sierpnia br. o 21:00

Harrison Ford i Kristin Scott Thomas w nietypowym melodramacie na podstawie powieści Warrena Adlera. Samolot lecący do Miami ulega awarii. W wyniku katastrofy giną wszyscy pasażerowie oraz członkowie załogi. Na pokładzie znajdowali się Peyton Van Den Broeck oraz Cullen Chandler, którzy od jakiegoś czasu byli kochankami. Sierżant Dutch Van Den Broeck jest cenionym policjantem w wydziale spraw wewnętrznych w Waszyngtonie. Potrafi „czytać” ludzi, wie, kiedy kłamią, a kiedy mówią prawdę. Jednak dopiero katastrofa samolotu uświadamia mu, że jego ukochana żona Peyton nie była mu wierna. Kay Chandler robi karierę zasiadając w amerykańskim kongresie. Kobieta pochłonięta pracą i wychowywaniem dorastającej córki także nie zdaje sobie sprawy, że jej mąż zdradzał ją z inną kobietą. Dutch postanawia wyjaśnić zagadkową przeszłość żony. Dociera do Kay, która wciąż broni się przed trudną prawdą. Oboje postanawiają wyruszyć do Miami, aby ostatecznie zmierzyć się z faktami. 

„Joe Black” („Meet Joe Black”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1998 rok, reżyseria: Martin Brest, obsada: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Claire Forlani, Jake Weber, Marcia Gay Harden, Jeffrey Tambor, David S. Howard, Lois Kelly-Miller, Jahnni St. John, Richard Clarke, Marylouise Burke, Diane Kagan, June Squibb, Gene Canfield, Suzanne Hevner
emisja: w niedzielę, 15 sierpnia br. o 23:35

Bill Parrish jest potentatem rynku medialnego. Właśnie zbliżają się jego 65. urodziny, których huczne obchody przygotowuje jego starsza córka Allison. Młodsza, lekarka Susan, pracuje jako rezydentka w szpitalu oraz spotyka się z bliskim współpracownikiem ojca - przedsiębiorczym Drew. Nadchodzący jubileusz i plany połączenia jego firmy z inną spółką wpływają na samopoczucie Parrisha. Tymczasem Susan w przyszpitalnej kawiarni wpada na nieznanego, młodego mężczyznę, którego urokowi szybko ulega. Wieczorem ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak siedzi przy stole z jej najbliższymi. Ku zaskoczeniu wszystkich Joe Black zaczyna wszędzie towarzyszyć Billowi. Remake melodramatu „Death Takes a Holiday” z 1934 roku. Twórcy filmu uwspółcześnili tę opowieść, pozostawiając jednak główny wątek: Śmierć, która pragnie dowiedzieć się, jak to jest być człowiekiem. W filmie Martina Bresta przybiera ona postać tytułowego Blacka - młodego mężczyzny stającego się przez kilka dni towarzyszem umierającego bohatera. Wgląd w ludzkie emocje, takie jak lojalność i miłość, oraz odnajdywanie przyjemności to lekcja nie tylko dla przybysza z zaświatów, lecz również dla rodziny Parrishów.
 
Izabella Miko (Izabella Mikołajczak) w filmie „W rytmie hip-hopu 2”, foto: AMC Networks International
Izabella Miko (Izabella Mikołajczak) w filmie „W rytmie hip-hopu 2”, foto: AMC Networks International
Alyssa Milano w filmie „Niedziele u Tiffany'ego”, foto: AMC Networks International
Alyssa Milano w filmie „Niedziele u Tiffany'ego”, foto: AMC Networks International
Alyssa Milano w filmie „Niedziele u Tiffany'ego”, foto: AMC Networks International
Alyssa Milano w filmie „Niedziele u Tiffany'ego”, foto: AMC Networks International
Justin Walker i Alicia Silverstone w filmie „Słodkie zmartwienia”, foto: AMC Networks International
Justin Walker i Alicia Silverstone w filmie „Słodkie zmartwienia”, foto: AMC Networks International
Murray Fraser i Parisa Fitz-Henley w filmie „Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom”, foto: AMC Networks International
Murray Fraser i Parisa Fitz-Henley w filmie „Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom”, foto: AMC Networks International
Katharine McPhee i Mike Vogel w filmie „Wymarzeni”, foto: AMC Networks International
Katharine McPhee i Mike Vogel w filmie „Wymarzeni”, foto: AMC Networks International
Harrison Ford i Kristin Scott Thomas w filmie „Zagubione serca”, foto: AMC Networks International
Harrison Ford i Kristin Scott Thomas w filmie „Zagubione serca”, foto: AMC Networks International
Natasha Richardson i Ralph Fiennes w filmie „Biała hrabina”, foto: AMC Networks International
Natasha Richardson i Ralph Fiennes w filmie „Biała hrabina”, foto: AMC Networks International


„Sierpniowy weekend z CBS Europa” - emisja codziennie (od 13 sierpnia 2021 roku) o godz. 5:55 w CBS Europa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...