reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały TVP w Toya GO

dodano: 2021-08-09 13:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Toya

Toya GO Od poniedziałku, 9 sierpnia na platformie Toya GO abonenci będą mogli oglądać trzy kanały TVP: TVP1, TVP2 i TVP3. To wynik porozumienia zawartego pomiędzy Toya a Telewizją Polską, będącego częścią procesu realizacji obowiązków must carry, wynikających z art. 43a ustawy o radiofonii i telewizji.

Toya GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program TVP3 jest nowością, a programy TVP1 i TVP2 dotychczas były dostępne w aplikacji Toya GO, ale jedynie w domach abonentów Toya. Obecnie wszystkie programy są dostępne także poza domem, na terenie całej Polski i UE.
 

- Główne stacje publicznego nadawcy to kolejne programy, których brakowało w naszej aplikacji - mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya. - Przypomnę, że niecały miesiąc temu wprowadziliśmy dwa inne - Polsat i TV4. Toya GO to ważny element oferty telewizyjnej, gdyż abonenci coraz częściej oglądają programy nie tylko na telewizorze, ale także na urządzeniach mobilnych w domu i poza nim.

Platforma Toya GO oferuje nie tylko oglądanie telewizji na żywo, ale także wiele innych funkcji jak: prezentacja programu telewizyjnego na kolejne 7 dni wszystkich stacji z oferty Toya, planowanie nagrywania programów w odbiorniku cyfrowym 3G i MAXX, serwis Karaoke z blisko 700 utworami polskimi, zagranicznymi, w tym dla dzieci, możliwość słuchania internetowych stacji radiowych w wielu kategoriach. Pozwala ponadto obejrzeć kilka tysięcy pozycji z katalogów VOD, zarówno płatnych jak i bezpłatnych.

Jak informuje Toya, wielką popularnością cieszy się dostęp do kamer internetowych zamontowanych w newralgicznych punktach miast, gdzie Toya ma swoje sieci kablowe. Kamer jest już blisko 70 i ich liczba systematycznie rośnie, zapewnia operator. Dodatkowo dostępne są tam informacje o warunkach meteorologicznych i alerty smogowe. Z tej funkcjonalności mogą korzystać nie tylko abonenci, ale wszyscy, gdyż nie wymaga ona logowania, podobnie jak oglądanie programu lokalnego TV Toya.

Łącznie w Toya GO, od 9 sierpnia znajdzie się już 148 kanałów.

Aplikacja jest dostępna poprzez stronę go.toya.net.pl oraz w sklepach AppStore (iOS) i w Google Play (Android).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...