reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-01 - 2022-07-02

Sierpień pełen wrażeń w kanale Polsat Games

dodano: 2021-08-09 18:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat

Polsat Games W sierpniu br. kanał Polsat Games poleca swoim widzom - Rainbow 6 Polish Masters, dla miłośników gry „League of Legends” - European Masters (EU Masters) i League of Legends European Championship, dla fanów gry „Teamfight Tactics” - Ultraliga Teamfight Tactics, a dla wszystkich takie programy jak „Rock w grach”, „Level 7” i „Giereczkowo by day”.

Polsat Games


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po 713 dniach Ultraliga wraca do miejsca swoich narodzin, a więc studia telewizyjnego Polsatu Games. Finały szóstego sezonu oficjalnych mistrzostw Polski w „League of Legends” odbędą się we wtorek i środę, 10 i 11 sierpnia br. Transmisje od godziny 17:00 dostępne będą w kanale Polsat Games oraz w internecie. 

Ultraliga to rozgrywki w grę sieciową „League of Legends”, powołane do życia w 2018 roku. Jak informuje nadawca, na przestrzeni trzech lat, flagowy produkt Polsatu Games zrewolucjonizował polską scenę esportową i doczekał się statusu oficjalnych mistrzostw Polski, nadanego mu przez twórców „League of Legends” - studio Riot Games. Trwający sezon jest szóstym w historii, a tym co szczególnie cieszy fanów i organizatorów jest fakt, że finały odbędą się w tradycyjnej formie studyjnej konfrontacji.

- Finały polskich rozgrywek zawsze są ważnym wydarzeniem dla społeczności, dlatego zależało nam żeby tym razem najlepsi zawodnicy mistrzostw Polski pojawili się w studiu Polsat Games. Jestem dumny z naszej ekipy, że w tak krótkim czasie udało się to przygotować

- mówi Marcin Kilar, dyrektor zarządzający firmy Frenzy.


Pandemia koronawirusa wpłynęła na sposób przeprowadzenia rozgrywek w trzech poprzednich sezonach. W efekcie, począwszy od wiosny w 2020 roku, zespoły rywalizowały zdalnie w formule online, a widzowie mogli śledzić ich poczynania za pośrednictwem Polsatu Games w telewizji oraz w internecie. - Producent Ultraligi, firma Frenzy, przedstawiciele Riot Games oraz zespołów zakwalifikowanych do finałów zrobili wszystko, aby letnia edycja 2021 roku odbyła się w jedyny słuszny sposób, a więc w studiu Polsatu Games. Przez cały czas trwania rywalizacji, drużyny oraz pracownicy realizacji telewizyjnej będą przestrzegać wszelkich obowiązujących zaleceń sanitarnych, a trybuny pozostaną puste - czytamy w komunikacie.

- Nie ma lepszych esportowych emocji niż finały „na żywo” z udziałem graczy w studiu. W takich warunkach zawodnicy są najbardziej zaangażowani i dają z siebie wszystko. Jednocześnie są poddani najtrudniejszemu testowi. Jak odnajdą się w tej sytuacji? Czy utrzymają ducha walki? Czy wystarczy im sił? Czy komunikacja i zgranie w drużynie będą na wysokim poziomie? Niezwykle się cieszę, że zobaczymy uśmiechy i stres, gesty triumfu i wyrazy frustracji, gdyż walce o tytuł mistrza Polski „League of Legends” towarzyszyć będą niemałe emocje

- mówi Michał Kudliński „Avahir”, komentator Polsatu Games.


Wtorkowe i środowe mecze finałowe Ultraligi będzie można oglądać od godziny 17:00 w telewizji oraz internecie za pośrednictwem Polsat Games (więcej tutaj). Oprócz tytułu mistrza Polski stawką tych spotkań będzie jak najbardziej korzystne rozstawienie w międzynarodowym turnieju European Masters (EU Masters), który wystartuje w poniedziałek, 16 sierpnia br. Transmisje z tej imprezy również dostępne będą w stacji Polsat Games (więcej tutaj i tutaj). Tego samego dnia zakończy się także drugi sezon Ultraligi Teamfight Tactics - siostrzanych rozgrywek Ultraligi League of Legends, osadzonych w tym samym uniwersum (więcej tutaj). W każdy weekend sierpnia br., do końca tego miesiąca, Polsat Games transmituje również klubowe mistrzostwa Europy w „League of Legends”, które stopniują emocje przed jesiennymi mistrzostwami świata (League of Legends European Championship) (więcej tutaj).

Jak zapewnia nadawca, na tym wrażenia związane z grami wideo jednak się nie kończą. Trwają rozgrywki Rainbow 6 Polish Masters, których finał zaplanowany jest na niedzielę, 5 września br. (więcej tutaj) Co tydzień dziennikarze Polsatu Games odczarowują stereotypowy obraz gier wideo i dostarczają widzom najświeższych informacji. „Giereczkowo by day” przybliża widzom tytuły, które stanowią rozrywkę dla całej rodziny. Wielbiciele wszelkiej maści rankingów coś dla siebie znajdą natomiast w „Level 7”, którego gospodarz - Dawid Letachowicz - specjalizuje się w doborze nietuzinkowych porównań z dziedziny gamingu, rozrywki i popkultury. Z kolei Remigiusz Maciaszek „Rock” w każdy poniedziałek w swoim programie „Rock w grach” testuje najnowsze wysokobudżetowe produkcje (więcej tutaj). Doskonałe dopełnienie ramówki Polsatu Games stanowią kultowe animacje z gatunku japońskiej mangi. Bogate portfolio tytułów zaspokoi gusta zarówno najmłodszych widzów, jak i dorosłych którzy z nostalgią postanowią wrócić do czasów swojej młodości.
 
Finały 6. sezonu Ultraligi w studiu kanału Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat
Finały 6. sezonu Ultraligi w studiu kanału Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...