reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-22 - 2022-01-23

Sierpień pełen wrażeń w kanale Polsat Games

dodano: 2021-08-09 18:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat

Polsat Games W sierpniu br. kanał Polsat Games poleca swoim widzom - Rainbow 6 Polish Masters, dla miłośników gry „League of Legends” - European Masters (EU Masters) i League of Legends European Championship, dla fanów gry „Teamfight Tactics” - Ultraliga Teamfight Tactics, a dla wszystkich takie programy jak „Rock w grach”, „Level 7” i „Giereczkowo by day”.

Polsat Games


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po 713 dniach Ultraliga wraca do miejsca swoich narodzin, a więc studia telewizyjnego Polsatu Games. Finały szóstego sezonu oficjalnych mistrzostw Polski w „League of Legends” odbędą się we wtorek i środę, 10 i 11 sierpnia br. Transmisje od godziny 17:00 dostępne będą w kanale Polsat Games oraz w internecie. 

Ultraliga to rozgrywki w grę sieciową „League of Legends”, powołane do życia w 2018 roku. Jak informuje nadawca, na przestrzeni trzech lat, flagowy produkt Polsatu Games zrewolucjonizował polską scenę esportową i doczekał się statusu oficjalnych mistrzostw Polski, nadanego mu przez twórców „League of Legends” - studio Riot Games. Trwający sezon jest szóstym w historii, a tym co szczególnie cieszy fanów i organizatorów jest fakt, że finały odbędą się w tradycyjnej formie studyjnej konfrontacji.

- Finały polskich rozgrywek zawsze są ważnym wydarzeniem dla społeczności, dlatego zależało nam żeby tym razem najlepsi zawodnicy mistrzostw Polski pojawili się w studiu Polsat Games. Jestem dumny z naszej ekipy, że w tak krótkim czasie udało się to przygotować

- mówi Marcin Kilar, dyrektor zarządzający firmy Frenzy.


Pandemia koronawirusa wpłynęła na sposób przeprowadzenia rozgrywek w trzech poprzednich sezonach. W efekcie, począwszy od wiosny w 2020 roku, zespoły rywalizowały zdalnie w formule online, a widzowie mogli śledzić ich poczynania za pośrednictwem Polsatu Games w telewizji oraz w internecie. - Producent Ultraligi, firma Frenzy, przedstawiciele Riot Games oraz zespołów zakwalifikowanych do finałów zrobili wszystko, aby letnia edycja 2021 roku odbyła się w jedyny słuszny sposób, a więc w studiu Polsatu Games. Przez cały czas trwania rywalizacji, drużyny oraz pracownicy realizacji telewizyjnej będą przestrzegać wszelkich obowiązujących zaleceń sanitarnych, a trybuny pozostaną puste - czytamy w komunikacie.

- Nie ma lepszych esportowych emocji niż finały „na żywo” z udziałem graczy w studiu. W takich warunkach zawodnicy są najbardziej zaangażowani i dają z siebie wszystko. Jednocześnie są poddani najtrudniejszemu testowi. Jak odnajdą się w tej sytuacji? Czy utrzymają ducha walki? Czy wystarczy im sił? Czy komunikacja i zgranie w drużynie będą na wysokim poziomie? Niezwykle się cieszę, że zobaczymy uśmiechy i stres, gesty triumfu i wyrazy frustracji, gdyż walce o tytuł mistrza Polski „League of Legends” towarzyszyć będą niemałe emocje

- mówi Michał Kudliński „Avahir”, komentator Polsatu Games.


Wtorkowe i środowe mecze finałowe Ultraligi będzie można oglądać od godziny 17:00 w telewizji oraz internecie za pośrednictwem Polsat Games (więcej tutaj). Oprócz tytułu mistrza Polski stawką tych spotkań będzie jak najbardziej korzystne rozstawienie w międzynarodowym turnieju European Masters (EU Masters), który wystartuje w poniedziałek, 16 sierpnia br. Transmisje z tej imprezy również dostępne będą w stacji Polsat Games (więcej tutaj i tutaj). Tego samego dnia zakończy się także drugi sezon Ultraligi Teamfight Tactics - siostrzanych rozgrywek Ultraligi League of Legends, osadzonych w tym samym uniwersum (więcej tutaj). W każdy weekend sierpnia br., do końca tego miesiąca, Polsat Games transmituje również klubowe mistrzostwa Europy w „League of Legends”, które stopniują emocje przed jesiennymi mistrzostwami świata (League of Legends European Championship) (więcej tutaj).

Jak zapewnia nadawca, na tym wrażenia związane z grami wideo jednak się nie kończą. Trwają rozgrywki Rainbow 6 Polish Masters, których finał zaplanowany jest na niedzielę, 5 września br. (więcej tutaj) Co tydzień dziennikarze Polsatu Games odczarowują stereotypowy obraz gier wideo i dostarczają widzom najświeższych informacji. „Giereczkowo by day” przybliża widzom tytuły, które stanowią rozrywkę dla całej rodziny. Wielbiciele wszelkiej maści rankingów coś dla siebie znajdą natomiast w „Level 7”, którego gospodarz - Dawid Letachowicz - specjalizuje się w doborze nietuzinkowych porównań z dziedziny gamingu, rozrywki i popkultury. Z kolei Remigiusz Maciaszek „Rock” w każdy poniedziałek w swoim programie „Rock w grach” testuje najnowsze wysokobudżetowe produkcje (więcej tutaj). Doskonałe dopełnienie ramówki Polsatu Games stanowią kultowe animacje z gatunku japońskiej mangi. Bogate portfolio tytułów zaspokoi gusta zarówno najmłodszych widzów, jak i dorosłych którzy z nostalgią postanowią wrócić do czasów swojej młodości.
 
Finały 6. sezonu Ultraligi w studiu kanału Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat
Finały 6. sezonu Ultraligi w studiu kanału Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...